Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Müürilille täika ja suur jalgrattalaat

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

04.06.2014

14. juunil alates kella 12.00 oodatakse kõiki huvilisi tutvuma alustava loomelinnakuga vanas Aparaaditehases, kus on leidnud uue kodu ka Tartu kõige pikema ajalooga käsitöö- ja vanakraamiturg Müürilille täika. Tähistamaks Tartu nimetamist Eesti kõige jalgrattasõbralikumaks linnaks, toimub lisaks täikale samas ka suur kasutatud jalgrataste laat. Pakkumisel on kasutatud jalgrattad Hollandist, samas ootame ka kõiki teisi asjast huvitatuid müüma oma seismajäänud kaherattalisi liikumisvahendeid.

Müürilille täika on aastal 2008 alustanud vanakraami- ja käsitöölaat. Varem nii Genialistide klubis kui Kalevi tänaval asuvas loomemajanduskeskuses tegutsenud turg on leidnud oma koha Tartu kultuuri- ja kaubandusmaastikul, pakkudes seni taaskasutusvõimalusi enamasti kultuuriteadlikumale tarbijale. Seetõttu ongi Müürilille täika põhilisteks kaubaartikliteks olnud läbi aegade riiete-jalanõude kõrval alati ka raamatud ja heliplaadid. Seoses Aparaaditehase loomelinnaku tekkega leiab lahenduse ka täikat saatnud ruumiprobleem, mis tähendab, et oodatud on kauplema kõik huvilised, kes pakuvad teisel ringil olevat kaupa või käsitööd.

Aparaaditehases käivitub järgnevate aastate jooksul järk-järgult loomelinnak, kuhu on oodatud nii kunstnikud kui idufirmad, julged mõtted kui head kontserdid. „Täna on tehase arendus alles algusfaasis, aga peame õigeks tutvustada kõigile huvilistele maja ja plaane võimalikult vara,“ ütles Aparaaditehase projektijuht Lemmit Kaplinski. „Keda ei hirmuta vana tehasehoone õhkkond ja seisukord, saab mõelda kaasa juba täna“.

Seekordsel Müürilille täikal ja rattalaadal osalemine on müüjatele ja ostjatele tasuta ning eelnevalt registreerida ei ole vaja. Kõiki müüjaid oodatakse sobiva koha leidmiseks kohale pool tundi varem, kell 11:30. Laat ja täika algavad kell 12:00 ja kestavad kuni 18:00. Samal ajal on võimalik tutvuda Aparaaditehase hoone ja arendusplaanidega, külastada „Sirgeldajate“ näitust Trükimuuseumi tulevastes ruumides, kuulata Tartu Liiklejate Koja ettekandeid ja võtta osa kergliikluse alastest aruteludest või lasta kontrollida oma ratta tehnilist seisukorda.

Täika ja laada täpne kava ilmub peatselt aadressil http://dev.aparaaditehas.ee ja https://www.facebook.com/aparaaditehas

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Uudishimulik
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee