Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Kingagurmaanide tõeline pidupäev

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Moetoimetus
25.03.2014

Viru Keskuse uuendused on jõudnud esimese olulise verstapostini. Käesoleva nädala neljapäeval avatakse keskuse teise korruse jalatsipiirkonnas esimesed poed ABC King, Salamander ning lähiriikide esimene ja ainus Dune London.

Ühendkuningriigi juhtiv moejalatsite bränd Dune London pakub trendikat valikut naiste šikkidest balleriinadest ja trendikatest sandaalidest peente kontsakingadeni, meeste klassikalistest kingadest mokassiinide ja moekate vabaaja jalatsiteni. 1992. aastal Londonis asutatud Dune London on nüüdseks kasvanud enam kui 300 kaupluse ja edasimüüjaga ülemaailmseks kontserniks. Dune London avab Viru Keskuses oma esimese kaupluse Balti- ja Põhjamaades.

Uuenenud ABC Kinga kauplusest saab ABC Kinga flagship store, kuhu tuleb müügile mitmeid uusi ja eksklusiivseid brände. Kaupluse müügisaalis avaneb eriilmeline Kingakohvik, kus saab nautida privaatsemat poodlemist ja soetada endale näiteks Joop!’i, Kenzo, United Nude’i, Ralph Laureni ja Ted Bakeri jalavarje.

Salamander avab Viru Keskuses oma Baltimaade suurima kaupluse, kus ootavad külastajaid sellised tuntud kaubamärgid nagu Lloyd, Clarks, Tommy Hilfiger, Lacoste ja loomulikult Salamander ise. Lisaks jalanõudele leiab poest laia valiku aksessuaare kaubamärkidelt Tosca Blu, Picard, L.Credi ja Gabor  ning esmakordselt ka kvaliteetse Saksa kaubamärgi Falke suka- ja sokitooteid nii naistele kui meestele.

Kolm uut kauplust avavad uksed sel neljapäeval, 27. märtsil kell 12.00 Viru Keskuse teisel korrusel. Suve alguses lisanduvad jalatsiala uute tulijate hulka ALDO, Ecco ja Högl kauplused.

Käesoleval aastal läbib Viru Keskus renoveerimiskuuri, uuendusi viiakse sisse nii sise – kui ka välisilmes. Avatakse mitmeid uusi kauplusi, mille hulgast leiab näiteks Eesti ainsa Massimo Dutti, Põhjamaade ainsa River Islandi ning Brooks Brothersi kauplused.

|
Uudishimulik
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee