Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Puhkus ilusasse kööki (7)

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Maru
16.09.2009
Foto: Siim Vahur

Maru köök sai 14.09.2009 juba neljaseks! Need neli aastat on olnud kirevad, magusad ja soolased, hautisepehmed ning ilmade räsitud. Mõnikord enam marju nopitud ja siis tõelisi seenelaviine kööki meelitatud, moosi keedetud ja kõigile soovijaile koogiviile jagatud. Nõgest ja naati, nurmenukke ja rabarberit, purpurseid peete ja tulipunaseid maasikaid, pilvevahuseid Pavlovaid ning pastakeerutusi taldrikul. Südamest sõrmedesse, mis klaviatuuril tantsivad ning vahel liigagi pikalt vispliga valssi vihtunud.

Tundub, et köök vajab pärast neid aastaid pisukest remonti. Põrandad ruute ning seinad uut õrnlillat glasuurkihti. Pliit puhastust ning puupliit anub korstnapühkija järele. Mõneks ajaks seome remondilindi köögiuksele, voldime ajalehest maalrimütsi ning sõlmime lipsu lahti siis, kui selleks on õige aeg.
 
Siis, kui ka taldrikuvirnad on tagasi, kus olema peaksid. Siis, kui silmad loendavad kasside käpajälgi esimesel valgel lumel või kui lörts on hammustamas viimast hilissügise tuhmunud ampsu. Siis, kui ilusaid sõnu ja maitsvaid taldrikutäisi on aina enam vaja - päikeseikalduses ja sõrmede jaheduses.

Siis keedan Teile taas ühe supi, mis äratab sügisunest aplale talvenaudingule, rikkalikule tirinatäiele ja serveerib laua läikima löödud Maru köögis.

Peatse kohtumiseni!
Teie moekokk Maru

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Loe kommentaare (7)

Uudishimulik
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee