Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Salongiõhtu Aigi Vahinguga

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

femme.ee
01.05.2014
Foto: Madis Palm

Maikuu on rahvusvaheline rinnavähi vastu võitlemise kuu. Ka sel aastal korraldame koostöös Vähiliiduga kampaaniat “Teksades rinnavähi vastu”, mille eesmärk on suurendada naiste teadlikkust. Käesoleva kampaania raames toimub 14. mail NORR11 showroomis (Rotermanni kvartali aatriumis) salongiõhtu, mis seekord viib põnevale teekonnale enesemuutmise kunsti juurde. Õhtu külaliseks on Aigi Vahing – lahenduste otsija ja leidja, kes jagab kuulajatega oma avastusi ning räägib isiklike kogemuste põhjal teadliku muutuse efektiivsuse saladusest.

Aigi Vahing on lõpetanud EBSi ärijuhtimise erialal ning töötas kuus aastat meelelahutusfirmas BDG turundus- ja avalike suhete juhina. Elutee on viinud teda Ameerikasse ning toonud ringiga koju tagasi. Tänaseks on leidnud Aigi vastused olulistele küsimustele ning tegutseb Lilleoru kommunikatsioonijuhina. Kuidas ta sellesse punkti on jõudnud?

„Ühel hetkel hakkasin märkama, et mu sisemaailmas toimuv oli konfliktis välise maailmaga. Väljastpoolt oli nimelt kõik korras, sees aga mitte. Hakkasin huvituma nende sisemiste protsesside muutmisest. Läksin lahendusi otsima Ameerika Ühendriikidesse, kuhu jäin kokku seitsmeks aastaks. Katsetasin erinevaid asju, et muuta ja mõjutada endas ringi tiirlevate mõtete ning emotsioonide – mis ei avaldanud mu enesetundele head mõju – koostoimet. Pühendusin noorpõlveunistuse täitmisele, milleks oli näitlemine. Katsetasin püsiva muutuse läbiviimist liikumise ja tantsu kaudu. Otsisin nõu ja lahendust erinevate traditsioonide tarkustest. Lõpuks kirjutasin sellest kõigest raamatu „Valik”. Eestisse naasnuna nägin aga, et probleemid olid alles,” räägib Aigi.

Tervisespetsialisti soovitusel läks Aigi teadliku muutuse kunsti kursustele, kus ta õppis mõistma, mis toimub tema sisemaailmas, ning vabastama häirivaid nähtusi – mõtteid, emotsioone – jäädavalt. „Nende asemele on tekkinud taipamiste, teadveloleku, intuitsiooni, inspiratsiooni ja efektiivsuse tuntav tõus. Nendega saab hoopis uusi asju ette võtta,“ sõnab naine lisades, et leidis kodust selle, mida Ameerikast otsis.

Olles praktiseerinud viimased 2,5 aastat teadlikkusele ning teadveloleku kasutusele rajanevat teadliku muutuse kunsti, räägib Aigi salongiõhtul isikliku loo näitel püsiva ning efektiivse lahenduse leidmiseni jõudmisest ning elu häirivatest sisemaailma nähtustest vabanemisest. „Teadlikkus on kaasa antud võime, mille abil saad olla iseendale parim arst, oskuslikem suhete korraldaja, iseenda unikaalsete annete avastaja ja nende täiustaja, kõikide probleemide lahendaja, õigete ja heade otsuste langetaja – endale meelepärase elu ning tuleviku kujundaja. Teadlikkuse kasutamine on üliökonoomne tegutsemise viis, mille tulemusel vabaneb ressurss täiesti teist laadi elu jaoks. Teadlikkus ei ole filosoofiline termin, vaid praktiline töövahend,“ selgitab Aigi.

Kas on midagi, mida teadlikkuse abil ei saa tervendada? Mille poolest erineb teadlik muutus emotsionaalsest või mentaalsest muutumisest? Milliselt peab olema muutus läbi viidud, et see jääks püsivaks? Need küsimused leiavad vastuse 14. mail.

Salongiõhtul ergutab maitsemeeli suupistevalik, mida täiustavad antud õhtuks valitud joogid.

Palume kõigil soovijail eelregistreeruda hiljemalt 13. maiks, täites allpool oleva ankeedi. Osalustasu on 15 eurot, üritus algab kell 19.00 ja kestab ca 2,5 tundi.

Registreerimine:

Nimi
E-mail
Telefon
Osalejate arv

Küsimuste korral helista 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

Uued teadliku muutuse kunsti kursused toimuvad Tallinnas 17. ja 18. mail. Loe lisainfot siit

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Uudishimulik
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee