Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Perfektne ümberkehastuja

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

femme.ee
25.03.2014

Kui filmi "Immigrant" peaosas mängivale prantsuse näitlejannale Marion Cotillardile pakuti Poola immigrandi osa, ei teadnud ta, et roll nõuab perfektset poola keelt. Kuid Oscariga pärjatud näitlejanna ei kohkunud väljakutse ees ning sai filmi esilinastusel Cannes´i festivali filmikriitikute käest kiita. Film "Immigrant" esilinastub ka Eesti kinodes juba sel reedel, 28. märtsil.

Ava galerii, klikates pildil!

See retrohõnguline ajastudraama toob vaatajateni 1920ndate New Yorgi, kus õed Ewa (Marion Cotillard) ja Magda (Angela Sarafyan) jätavad selja taha oma sünnimaa Poola ning suunduvad parema elu otsingul Ameerikasse. Nende tee "Ameerika unelmani" ei osutu sugugi lihtsaks, kuna Magda satub Ellise saarel tuberkuloosikahtlusega karantiini ning Ewa tahetakse riigist välja saata. Ewa siiski pääseb riiki tänu Brunole (Joaquin Phoenix), kes pakub talle eluaset ning tööd oma teatris, mis nagu varsti selgub pole midagi muud kui lihtlabane bordell.

Kriitikute väitel on see tema parim roll pärast Edith Piafi rolli filmis "La Vie en rose", mis tõi talle ka kuldse mehikese. Nende väitel toob Marion Cotillard oma karakterisse sügavuse ning tema esitluses on tunda valu ja viha. Marion ise räägib oma tööst: "Kui rolli jaoks on vaja õppida uut keelt, siis see aitab karakteri kujundamisele kaasa. Poola keel on raske keel ning mul oli oma 20 lehekülge poola keeles, millest sain vaid mõnest sõnast aru. Õnneks oli mul suurepärane õpetaja ning mul puudus valik."

"Poola keelt aktsendiga rääkida oleks olnud kergem. Kuid mul ei tohtinud olla aktsenti ning tänu sellele tundsin suurt vastutust. Ma teadsin millal tegin vigu, kuid kui mul hästi läks, siis ei tunnetanud ma seda ning see tegi rahutuks," rääkis näitlejanna.

Üllataval kombel polnud filmirežissöör James Gray Marion Cotillardi eelnevate töödega kursis: "Kui ma Marioniga tutvusin, siis ei teadnud ma tema eelnevaid rolle. Ühel ühisel õhtusöögil viskas ta mind leivatükiga, kuna mulle ei meeldinud üks näitlejanna, kes talle meeldis. Juba siis mõtlesin, et tal on väga hea nägu emotsioonide edasiandmiseks ning pealegi viskas ta mind leivaga, mis näitas tema sisemist julgus ning tugevust. Nende kahe faktori olemasolu loob suured eeldused selles töös. Pärast seda kirjutasingi selle rolli just talle."

Film esilinastub Eesti kinodes juba 28. märtsil.

Loe lisaks Maagiline Marion

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Uudishimulik
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee