Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Salongiõhtu Gerly Tinniga

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Ilutoimetus
03.03.2014
Foto: Erakogu

Femme märtsikuu salongiõhtu tõotab tulla meeldejääv ja meelierutav nagu hea etendus. Alati efektne kostüümikunstnik ning stilist Gerly Tinn paotab 20. märtsil ukse enda maagilisse maailma: võluriiki, kus ükskõik kelleks kehastumine on võimalik. 

Ootame Sind 20. märtsil kell 19.00 Rotermanni kvartali aatriumis (Rotermanni 5, Tallinn) asuvasse Taani disainmööblibrändi NORR11 showroom’i, kus kostüümikunstnik ning stilist Gerly Tinn räägib oma elust ja tegemistest imelises moeilmas.

Tuntud kunstnik lõpetas 2001. aastal EKA moekunsti bakalaureuseõppe ning on alates II-kursusest ehk enam kui 15 aastat töötanud stilistina. 33aastaselt läks Gerly õppima London College of Fashioni magistrantuuri Costume Design for Performing Arts erilalale. Tänaseks on tegus naine ka ise EKAs stiliste juhendanud ning BFMis loenguid andnud.

Gerly loodud kostüüme näeb kümnetes armastatud lavastustes ja filmides, sealhulgas on  ta teinud kostüümid muusikalile „Chicago”, hetkel Vanemuises mängitavale „Helisevale muusikale” ja Estonia  balletile „Tuhkatriinu”. Lisaks kostüümidele on naine teinud stilistikat moeajakirjadele, telesaadetele, muusikavideotele, Eurovisiooni artistidele, suurtele moesõudele, laulukonkurssidele ja telereklaamidele. Samuti on ta jäädvustanud silmapaistvaid kaadreid Eesti nimekaimate moefotograafide Toomas Volkmanni, Herkki Erich Merila ning Madis Palmiga.

Salongiõhtul räägib Gerly kostüümikustniku tööst, etenduseks valmistumisest ning sellest, mis jääb kaadri taha. Kuulda saab põnevatest olukordadest ja situatsioonidest, mis tulevad ette stilisti igapäevatöös. Samuti saab teada, kuidas Gerly selles maailmas alustas, mida see töö tema jaoks tähendab, kust ammutab ta inspiratsiooni ning mida tähendab olla hea stilist.

Ava galerii, klikates pildil!

Salongiõhtul ergutab maitsemeeli suupistevalik, mida täiustavad spetsiaalselt antud õhtuks valitud veinid.

Palume kõigil soovijail eelregistreeruda hiljemalt 19. märtsiks, täites allpool oleva ankeedi. Osalustasu on 15 eurot, üritus algab kell 19.00 ja kestab ca 2,5 tundi.

Registreerimine:

Nimi
E-mail
Telefon
Osalejate arv

Küsimuste korral helista 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Uudishimulik
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee