Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Vene veri ei värise

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
19.06.2012
Foto: Scanpix

Tundub, et numbril "3" on supermodell Natalia Vodianova elus oluline osa. Aasta algul kolmekümnendat sünnipäeva tähistanud catwalkide kuningannal on 3 last ning nüüd ka III koht ajakirja Forbes koostatud maailma enim teenivate modellide edetabelis. Lisaks pjedestaalikohale - mille kõrgemad astmed on haaranud Gisele ja Kate - ehib idanaabrite kaunitar ka Vene Vogue'i juuninumbrit.

Nižni Novgorodis ilmavalgust näinud Natalia kasvas üles linna vaesemas piirkonnas koos ema ja kahe poolõega. Teismelisena aitas tütarlaps emal turul puuvilju müüa, et teenida vaesuses virelevale perekonnale leivaraha. "Kuigi mu ema töötas 24 tundi päevas ja olukord oli raske, olin ma õnnelik, nähes tunneli lõpus alati valgust. Olin kahene, kui isa lahkus, ega mõelnud ealeski, et ta võiks tulla ja meid päästa, kuna teadsin, et ta on sama vaene kui meiegi," on Natalia meenutanud. Tüdruku isa jättis pere maha, kui Natalia oli veel pisike tirts. Isa ja tütar kohtusid uuesti alles hilisemas elus, mil neiust oli sirgunud kuulus modell. "Kui olin kuulsaks saanud, otsis isa mind üles. See tegi mind esialgu tigedaks, kuna ma ei teadnud, mida ta minust tahab. Veidi järele mõeldes tundsin, et kuna aitan paljusid inimesi, kes pole mu veri, võin aidata ka oma isa. Isaga kohtudes ütles ta, et on minust palju mõelnud, aga poleks saanud oma lapsele külla minna ilma pisikese kingita. Kingitus oleks aga tulnud uue perekonna arvelt. Mõistsin teda, kuna Venemaal pole selline olukord ebatavaline. Isaga kohtumine on olnud suurepärane! Oleme välimuselt sarnased ning lõpuks on tühimik mu elus täidetud," on Natalia öelnud.

Viieteistkümneselt alustas mandlisilmne ja lopsakhuulne Natalia modellikarjääri. Vaid kaks aastat hiljem elas ta juba Pariisis. Tänaseks on ta saavutanud edu nii poodiumi-, reklaami- kui ajakirjamodellina. Vodianova on kõndinud enam kui 175 moeshowl, sealhulgas teinud tööd Givenchyle, Calvin Kleinile, Marc Jacobsile, Chanelile ning Versace’ile. "Täna on mul riietega vedanud. Armastan YSLi, Giambattista Valli ja Givenchy loomingut. Kuigi mulle antakse palju rõivaid, pole ükski hilp nii fantastiline kui valge kunstnahast trench coat, mille sain viieteistaastasena. Minu kodulinnas oli üks naine, kes käis aeg-ajalt Poolast peeneid rõivaid toomas. Kuigi meil oli kitsas käes, palusin ema, et saaksin selle imeilusa mantli. Kui sain, tundsin end printsessina. Mäletan, kuidas ühel päeval möödusin kahest poisist, kes hakkasid mind mudaga loopima, karjudes: "Oi, milline ilus tüdruk!". Ma jooksin minema, aga tundsin samas rõõmu, kuna nad pidasid mind rikkaks. Mulle meeldis see mõte," on modell meenutanud.

2003. aastal võttis Vodianova karjäär sisse erilise hoo. Nimetatud aasta septembris tegi ta Inglise Vogue’ile oma esimese kaanefoto. Aastaks 2009 oli ta samal kaanel figureerinud juba seitse korda. USA Vogue’i esikaanele jõudis Natalia 2004. aastal koos teiste hetke kuumimate modellidega. Moepiibli soolodebüüt saabus aastal 2007.

Kolm aastat tagasi sõlmis Natalia lepingu Prantsuse pesufirmaga Etam, mille tulemusena on igal hooajal valminud värsked pesukollektsioonid nime all Natalia pour Etam. Natalia on Telegraphile rääkinud, et tema jaoks on modellinduses olulisem oskus öelda "ei" kui "jah": "Ma usun ei-ütlemisse ja endale vääriliste pakkumiste välja võitlemisse. Mitte kunagi ei tule kõigega nõustuda. Mina usaldan rohkem oma südame kui mõistuse häält.“

Vaata Natalia tehtud töid, klikates pildil!

Oma töövahendit - suurepärast figuuri – on modell kommenteerinud öeldes, et hea välimus on hea sisetunde tulemus: "Ma austan oma keha. Keha on mu tempel. Kui ma söön nagu siga, tunnen end nagu siga. Muidugi tuleb ette õhtusööke sugulaste ja vanavanemate seltsis, mil söön seitse käiku suuri portse, aga ma ei tunne end järgmisel hommikul hästi. Tuleb süüa ja käituda nii, et tunneksid end oma kehas hästi. Parem olla kondine kui paks."

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad
Useful tips (0)

Uudishimulik
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee