Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Tuline tantsumees

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
08.11.2011
Foto: erakogu

Uurides, milline paljudest tegevusaladest mehele kõige südamelähedasem on, kõlab vastuseks: "Ühe hea sõu kokkupanemine. Ma armastan anda endast kõik, pingutada viimse piirini. Teha suurelt ja võimsalt, et pakkuda publikule parimat. Kuna tegemist on kunstiga, mille puhul igaühel on oma arvamus, igaüks näeb tehtut erinevalt, tuleb ise osata olla objektiivne ning vajadusel ka kriitiline. Tuleb leida täiuslik balanss oma projekti, kunsti ning kommertsi vahel."

Oma motoks elus peab Cedric ka eestlastele tuntud ja omast mõttetera mis ei tapa, teeb tugevamaks: "Mulle tundub, et nii esinejad kui inimesed üldiselt seavad endale piire, mida neil pole kombeks ületada: see on minu võimaluste piir, siit edasi ma ei lähe. Mis ei tapa, teeb tugevamaks! Vahel tuleb vaadata väsimusest või tüdimusest kaugemale, et jõuda eesmärgini. Kui midagi ikka väga tahta, tuleb võtta kogu oma jõud kokku ja anda endast rohkem kui enesele seatud maksimumi piir. Tuleb järjepidevalt pürgida oma eesmärgi suunas ning järgida oma unistust. Ja just oma unistust, mitte keskenduda pidevalt kellegi teise eesmärkide ja unistuste teostamisele."

Akude laadimiseks peab Cedric kõige paremaks vahendiks naermist: "Ma armastan naerda! Mind häirivad inimesed, kes pole kunagi millegagi rahul ega oska hinnata seda, mis neil olemas on. Ma armastan oma tööd, ma olen terve, mul on imearmas poeg, olen teinud kõik oma isiklikud unistused teoks. Hindan seda kõike väga kõrgelt!"

Tuleviku eesmärkidest ja plaanidest rääkides ütleb Cedric, et on tänaseks saavutanud väga paljud oma sihid, töötanud erinevates paikades üle ilma ning on nüüd lõpuks valmis mõtlema New Yorgile. "New Yorki on väga lihtne kinni jääda. Minu kogemustepagas on tänaseks väga põnevaid projekte ja ettevõtmisi täis. Olen näinud maailma, olen töötanud erinevate inimestega ning võin nüüd rahuliku südamega oma tulevikuplaanid New Yorgi suunas fokuseerida."

Kes oleks Cedric Lee Bradley siis, kui ta poleks koreograaf ja artist? "Moedisainer või sisearhitekt. Olen kujundanud kleite mitmele oma sõbrannale ning alustasin kunagi isegi oma rõivamärgiga Eurotrash, mida iseloomustasid šikid lõiked ja trendikad vormid. Kusjuures, alles hiljuti mõtlesin, miks ma ometigi disainiga tegelemise unarusse jätnud olen," mõtiskleb mees.

Uurides, kas tippkoreograaf ka "Mary Poppinsi" esietenduseks juba kostüümi välja on valinud, kõlab kaval: "Ma olen peaaegu 100% kindel, et panen jalga oma hõbedased kingad ning nendega ideaalselt sobiva metalse läikega lipsu."

Huvitava intervjuu lõpetuseks uurin Cedricult, mida ta sooviks edasi öelda meie lugejatele. Vastuseks saan kuldsed sõnad: "Ela oma elu nii, nagu sa ise tahad. Tee, mida sa südamest teha tahad ning ära ainult unista, vaid tegutse!"

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Uudishimulik
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee