Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Salongiõhtu Beatrice’iga

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
17.10.2011
Foto: Ed Labetski

Beatrice on üks väheseid naisi Eestis, kes on oma tegemiste ning huvitava ja erilise olemusega püsinud meediaorbiidil juba üle 18 aasta. Viimasel kahel on ta lisaks modelliagentuuri juhtimisele täitnud ka kodurestoran nAnO perenaise rolli. Nagu juba arvata võite, on ebamaiselt kaunis ja mitmekülgne Beatrice ka järgmise, 27. oktoobril IIDA galeriis toimuva Femme salongiõhtu kangelanna.

Kohtusime Beatrice’iga tema restoranis, et enne salongiõhtut põgusalt uurida, millega tegus naine tänavu hõivatud on.

Beatrice’i ja Priit Kuusiku restoran nAnO asub vanalinna vaikses ja varjatud osas - Sulevimäe külje all. Eklektikast, värvidest ning soojusest tulvil nAnO võlub hetkega, pakkudes naudingut nii nägemis- kui lõhna- ja maitsemeeltele.

Beatrice räägib, et restorani avamine oli tema ja Priidu kauaaegne unistus, mis lõpuks täitunud ning mille viljad magusad. "Kodurestoran oli plaan, millele mõtlesime aastaid ja mis tänaseks on teostunud. Muidugi oli see suur väljakutse: Priidul olid küll kokapaberid olemas, kuid minul puudus ju alguses igasugune kogemus," meenutab Beatrice. "Aga mulle tundub, et siiani on kõik hästi sujunud - ja see on väga mõnus tunne! Kokkame Priiduga kahekesi ehk meil on mõlemal kindlad road, mis kummalgi hästi välja tulevad. Kokanduses on modellindusega võrreldes tagasiside saamine väga kiire: valmistad täna süüa, inimesed söövad ja näed rahulolevaid nägusid. Modellinduses on hoopis teine süsteem: leiad potentsiaaliga kena inimese ja kuskil viie aasta pärast saad alles tulemuse. Muidugi on erandeid, aga üldiselt on see hästi pikaajaline protsess, enne kui saad selle hea tunde - et leidsid õige inimese - lõpuks kätte."

Kodurestorani nAnO ja modelliagentuuri Agency Beta juhtimine on Beatrice’i jaoks kaks väga läbipõimunud tegevust: "Üldiselt on nAnO esmaspäeviti suletud, et saaksin pühendada päeva agentuurile ja paberimajandusele. Aga ega see alati ei õnnestu, kuna meil on restoraniga selline keeruline süsteem, et oleme avatud ettetellimuste peale. See tähendab, et meie päevad võivad olla väga erinevad. Harilikult lõpetame kella 16-17 paiku, ent on ka päevi, mis algavad vara ja lõppevad alles järgmisel hommikul." Beatrice ütleb, et modelliagentuuri juhtimisest on tema jaoks tänaseks saanud puhtalt administratiivne töö. "See on puhas management, seal pole midagi kreatiivset. Kogu võlu peitub selles, et mul on silma ja kogemust, et tunda ära nägu, mis võib toimida."

Kuidas toimub aga uute toimivate maitsete loomine köögis? "Mis puudutab kokkamist, siis inspiratsiooni leian kõikjalt: kõigest, mida näen, proovin, loen. See tuleb kuidagi iseenesest. Ma ei jälgi mingit retseptuuri, kõik toimub silma ja tunde järgi – mõte küpseb mu sees. Üritan alati kõike teha võimalikult perfektselt. Näiteks on süüa valmistades mulle väga tähtis, kuidas komponendid on lõigatud. Ma leiutan asju käigult ja eksperimenteerin. Priit leiab, et see on anne – on inimesi, kes on õppinud ja teavad, kuidas asjad toimivad, aga mina teen puhtalt tunde järgi."

Jah, Beatrice oskab ära tunda potentsiaali: modelliagentuuri juhtimisel on tal kogemus ja hea silm aidanud märgata nägusid, millel olemas kõik vajalikud omadused ideaalseks toimimiseks moeilmas. Tema intuitsioon ja eksperimendid aitavad luua kordumatuid maitseelamusi kodurestoranis nAnO. Loe ka persoonilugu.

Kuidas Beatrice oma tegemisi vürtsitab, Kuu- ja Päikesekalendri ja nende mõjudega arvestab ning huvilistele ka astroloogilisi soovitusi jagab, kuuleme juba 27. oktoobril kell 19.00 toimuval salongiõhtul. Põnevaid pajatusi saadavad illustreerivad fotod Beatrice loomingust ja tööst stilistina.

Maitsemeeli hellitame sel õhtul Amps Cateringi* suupistetega, mille kõrvale kuuluvad spetsiaalselt antud õhtuks valitud veinid** Dunkrilt.

Kuna Iida galeriiruum on kammerlik, mahutades kuni 45 inimest, palume kõigil soovijail eelregistreeruda hiljemalt 27. oktoobri lõunaks, täites allpool oleva ankeedi. Osalustasu on 15 eurot, üritus kestab ca 2,5 tundi.

Registreerimine:

Nimi
E-mail
Telefon
Osalejate arv

Suupisted*: canapee ahjukana, toorjuustupeekoni ja musta ploomiga; lõherull wasabi ja marineeritud ingveriga röstitud leival; toorsuitsu seafileerull seene-pestotäidise ja meloniga seemneleival; mozzarella juust päiksekuivatatud tomatiga pestosaial; musta ploomi Vana Tallinna toorjuustu korv; philadelphia trühvel.

Veinid**: Torres Ibericos Crianza ja Mateus Rose.

Küsimuste korral helista 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

Vaata pilte salongiõhtult siit.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad
Helpful speedypaper.com review (0)

Uudishimulik
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee