Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Hiina kaunis visiitkaart

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
16.05.2011
Foto: Scanpix

Pärast lepingu sõlmimist Estée Lauderiga kolis Liu New Yorki. Esialgu ei osanud hiinlanna kuigi palju inglise keelt, mis tähendas, et tema keelevaramusse kuulusid vaid ühesilbilised sõnad nagu "yes" ja "no". Kuna olukord oli ebamugav, otsustas modell kiiresti keelt õppima hakata, toetudes inglise keelt valdavate fotograafide, stilistide ning sõprade abile. Samuti olid hiinlannale keeleõppel abiks televisioon ja filmid, eriti aga menukas vampiirilugu "Twilight".

Modell Lacoste'i sügis 2010 moeetendusel

Lisaks keeleõppele valmistas Liule probleeme ka orienteerumine New Yorgi metroosüsteemis ning liiklemine üleüldiselt. Siinkohal olid talle abiks modelliagentuuri praktikandid, kes õpetasid Liud metrood kasutama ning ka näiteks telefoni teel toitu koju tellima. New Yorgis käis noor naine esimest korda elus teatris - Broadway muusikali "Hair" vaatamas. Alasti kehade laval nägemine mõjus hiinlannale alguses šokeerivalt, kuna Hiinas ei tuleks selline asi kõne allagi, kuid õnneks oli neiuga kaasas tema agent, kes ütles rahustavad sõnad: "Kõik on korras: see on New York! Naudi seda!"

Enne täiskohaga modellindusse suundumist õppis Liu Wen turismi ning töötas giidina. Oma praeguse elu kohta ütleb ta, et on väga õnnelik ning poleks kunagi uskunud, et tema elu teeb sellise pöörde: "Ma elan oma unistuses! Hiina tüdrukutel on väga keeruline leida rahvusvahelist tööd, rääkimata kosmeetika- ja ilukampaaniatest."

Et hoida end värske ja energilisena, joob Liu palju kohvi ja vett, sööb jäätist ning magab ja puhkab korralikult. Liu stiil on hoolimata tema pikkadest kaarnakarva kiharatest poisilik ehk tema eelistuste hulka kuuluvad Doc Martensi saapad, bleiserid ning lohvakad meestesärgid. Samuti on modelli suureks kireks vintage-rõivad, millele tal kulub päris suuri summasid. "Mulle meeldivad viiekümnendad, kuuekümnendad, seitsmekümnendad – mida vanem, seda parem. Mu ema ei ole muidugi mu valikute üle kuigi rõõmus. Hiinas puudub selline suund nagu vintage, seega arvab ka mu ema, et ma ei peaks raiskama raha vanadele asjadele, vaid ostma ikka uusi," on Liu öelnud.

Liu Wen Alexandre Vauthier'i kevad 2011 showl

Hiinlanna ema, isa ja vanaema said alles siis aru, millega pere noorim võsuke on hakkama saanud, kui kõikjale Hiinasse kerkisid Liu pildiga suured Calvin Kleini, Gapi ja Estée Lauderi plakatid. Liu Wen on kahtlemata hiina kõige edukam supermodell, kellest on vändatud isegi dokumentaalfilm, rääkimata lugematutest reklaamidest ja ajakirja esikaantest, kus tema nägu särab täies hiilguses.

Kuigi Liu Wen on kodumaal absoluutne superstaar, ei pea hiinlased teda siiski klassikaliseks iluduseks. Nende jaoks on ilu endiselt portselannukulik – suured silmad, väike nägu, kahvatu nahk ning blondid juuksed. Ei tea, kas riigis, kus kümme aastat tagasi veel ei eksisteerinudki sellist mõistet nagu "mood", hakkavad iluideaalid nüüd vaikselt muutuma, kui Liu Wen sillutab aasia kaunitaridele teed moeilma? Meile igatahes Liu meeldib ning loodame, et ta on tulnud, et jääda ja rikastada senist õhtu- ja hommikumaade ilupaletti!

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad
Helpful speedypaper.com review (0)

Uudishimulik
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee