Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Õhtukleitide kuningas

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
06.03.2011
Foto: Scanpix

Elie Saab, kelle üdini naiselikku loomingut iseloomustavad õrnad tikandid, lõputud pärliread ning nooblid kangad, on - nagu alguses juba öeldud - mitmete suurte staaride lemmik. Nende seas on näiteks Anne Hathaway, Angelina Jolie, Sarah Jessica Parker, Charlize Theron, Marion Cotillard, Diane Kruger ning Blake Lively. Saab ise on öelnud, et tahab teha reaalseks oma klientide unistuste kleidid - kleidid, millest nad väikeste tüdrukutena unistasid.

Aga ega Saab’i tegevus piirdu vaid kaunite tualettidega. Moelooja on teinud koostööd ka näiteks BMW’ga, disainides BMW X seeria autode interjööri. Samuti on Saab seotud kolme luksusjahi kujundamisega, millest esimene jõudis publiku ette veebruaris Abu Dhabi Jahishowl. 2003. aastal lõi aga Saab käed MAC Cosmetics’iga, luues neile oma viimastes kollektsioonides kasutatud värvidest inspireeritud silmavärvipaleti.

Ka on Saab laenanud oma nime alkoholitootjatele. Nimelt osales ta 2004. aastal Johnnie Walkeri viskireklaamis, mille tunnuslauseks oli "The journey of Elie Saab. Keep Walking" ehk vihje poodiumitele, mida nõtked modellid Elie Saab’i loomingut kandes kaunistasid.

2003. aastal pälvis andekas mees Liibanoni presidendilt oma töö ja panuse eest kunsti- ja moemaailma tiitli Chevalier de I’Ordre National du Cédre. Samal aastal omistati Saab’ile, kes armastab palavalt oma kodumaad, Alumni Association of the Superior Commercial Studies’i poolt Manager of the Year tiitel tema panuse eest Liibanoni turundamisse.

Kuigi Elie Saab’i tööelu on glamuurne ja sädelust täis, eelistab ta oma vaba aega sisustada pere seltsis Liibanoni mägedes rahu ja vaikuse keskel asuvas majakeses. Elie’l on kolm poega ning ta on oma abikaasa Claudine’iga abielus olnud üle kahekümne aasta. Vabal ajal armastab Saab oma lõbuks disainida mööblit ning võtta osa erinevatest heategevusüritustest, näiteks Punase Ristiga seonduvatest.

Nüüd, mil väike ülevaade Elie Saab’i elust ja loomingust on antud, on õige aeg heita pilk galeriile ning veenduda ise moelooja headuses ning imelises talendis.

Ava galerii, klikates pildil!

Loe ka: Jumaliku roosamanna looja

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Uudishimulik
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee