Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Linnulennul läbi moetaeva

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
21.02.2011
Foto: Erakogu

Kes on Su eeskujudeks moemaailmas?
Kaks korda aastas (veebruaris ja septembris) tulevad disainerid välja suurte kõrgmoeshowdega. Neid ma muidugi jälgin, sest peab ju olema kursis sellega, mis kõrgmoes toimub.

Hispaanias õppides käisin alati moenädalatel. Aasta lõikes aga jälgin teiste disainerite loomingut suhteliselt harva. Mulle endale meeldib nii rohkem, sest siis ei hakka teiste looming minu disaini niivõrd mõjutama. Muidugi on ka mul omad lemmikud, näiteks Elie Saab, Amaya Arzuaga, Giambattista Valli, Givenchy ning Balmain. Nende kollektsioone ja tegevust jälgin alati huviga.

Lisaks rõivaste disainile on Heddy ka andekas joonistaja, kelle lahedatest moejoonistest õhkub professionaalsust ja naiselikkust.

Kuidas on aga eeskujudega elus?
Konkreetset eeskuju mul polegi, pigem loon ise endale eesmärgi ja elustiili, mida järgida. Pean lugu Coco Chanelist, sest ta oli iseseisev ja leidlik naine. Tema oli see, kes tõi moodi mugavuse, julges lõhkuda piire ning nutikalt ära kasutada kangaid, mis sõjaajal saada olid.

Kuidas kirjeldad oma loomingulist käekirja?
Minu looming sobib naisele, kes on romantiline, naiselik, õrn ja glamuurne. Mulle meeldivad õrnad asjad, võibolla isegi nukulik stiil, kuhu on lisatud seksikust. Just vastuolud on need, mis kirjeldavad mu käekirja: nukulik-seksikas; glamuurne-romantiline.
Arvan, et rõivad peavad olema sellised, et neid kandes tunneb inimene end ilusana. Riietus peab tekitama tunde, et see on kandjale parim. Kui inimene on õnnelik pildi üle, mida peeglist näeb, tunduvad ka rõivad mugavad.

Millist sõnumit kannab Sinu looming?
Minu loomingu iseloomu annab edasi fraas "Naised enesekindlalt ilusaks!". See rõhutab, et kandja tunneb end oma rõivastes hästi ja näeb välja hea. Hea väljanägemine omakorda muudab aga enesekindlaks.

Millised on Su plaanid ja eesmärgid elus ning moeilmas?
Eesmärk on olla õnnelik. Õnnelikuks teeb mind kvaliteetaeg pere ja sõprade seltsis. See aitab mul olla loov ning disainida huvitavaid rõivaid. Eelkõige loodangi, et saan tegeleda sellega, mis mulle meeldib ja on oluline. Praegu olen täiesti kindel, et selleks on mood ning kunst.

Mis teeb ühest inimesest stiilse isiku?
Stiilsuse juures on oluline tunne inimese sees, mis läheb kokku välimusega. Stiilne isik on see, kes suudab oma riided välja kanda. Stiile on väga palju ja kindlasti ei peaks järgima ainult viimaseid moesensatsioone. Tuleb olla leidlik ja tunda ära enda jaoks see õige, mis peegeldub su olemust, sest välimus räägib inimese kohta väga palju.

Kellel tärkas huvi ja soov imetleda Heddy loomingut ka päriselus, tuletagu meelde ütlust "oma silm on kuningas" ning mingu 25. veebruaril, veidi pärast südaööd klubisse Bon Bon, kus Stylechanneli raames saab nautida Ženja Fokini lavastatud noore kunstniku debüütshowd.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Uudishimulik
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee