Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Moemaailma uus juveel (3)

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Maarja Paalits
07.06.2010
Foto: Scanpix

Alexa Chung, moemaailma uus kroonijuveel, on 26-aastane inglanna, kelle nimi ja pildid on vallutanud moeajakirjade leheküljed ja moemannide südamed. Mida Alexa täna kannab, on ilmselt homme juba ülemaailmne trend. Femme liitub kiidukooriga ning plaksutab Alexa stiilialastele etteastetele tulihingeliselt käsi.

Kellel on, sellele antakse juurde

Igapäevastele moežurnaalide sirvijatele on Alexa ennekõike tuttav kui priimusest stiilinäide, keda lugejatele eeskujuks tuuakse. Kuid Alexa on midagi palju enamat kui vaid päratu garderoobi omanik.

Hoolimata oma noorusest on Alexa jõudnud tegutseda nii modelli, DJ kui saatejuhina. 2009. aasta juunis nimetati ta Briti Vogue’i kaastoimetajaks. Käesoleval aastal proovib neidis kätt ka moedisainerina: nimelt peaks sügisel poelettidele jõudma Alexa esimene rõivakollektsioon, mis valmib koostöös Madewell’i kaubamärgiga.

Modellina on Alexa poseerinud näiteks ajakirjadele Elle Girl ja CosmoGIRL ning olnud reklaamnäoks Fantale, Sony Ericssonile, Sunsilkile, Tampaxile ja Pepe Jeansile. Alexa on ka staažikas muusikavideote külaline, olles üles astunud nii The Streets’i, Westlife’i, Delta Goodrem’i, Reuben’i kui Holly Valance’i videotes.

Ja kui Sa murrad oma pead küsimusega, kust, põrgu päralt, on Alexa endale säherdused hirvesilmad ja sihvakad sääred saanud, tea, et retsept iseenesest on väga lihtne: vaja läheb inglannast ema ning inglise-hiina juurtega isa ja voila! – eksootiline modellimaterjal ongi valmis.

Tõsi, tänu kleenukestele kehavormidele on Alexale kui modellile ette heidetud ebaterve kehapildi propageerimist ja halva eeskuju andmist. Ka keerlevad tema ümber kõiksugu kollijutud naist vaevavast buliimiast ja anoreksiast.

Alexa on ennast isegi oma kondiste jalgade (just nii ta oma maailmakuulsaid sääri nimetab) pärast siunanud. Nimelt kurdab naine, et kuigi tema jalad on pea olematud, on talle looduse poolt antud omajagu puusa ja peput, mis muudab hästiistuvate teksapükste ostmise vaat et võimatuks missiooniks.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Loe kommentaare (3)

Uudishimulik
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee