Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

nAnO juures (4)

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Riina Õun
28.09.2009
Foto: Jaana Juur

Beatrice'i ja Priidu juurde sisse astudes siseneks justkui teise reaalsusse. Väljas võib olla sombune sügisilm, kuid sees on sümpaatselt lõbusate maalingute ja soojade seintega ruum. Igatpidi kõver hipimaja, kaunistatud arvukate fotode ja maalidega seintel ning moeajakirjade kuhilatega riiuleis. Iga pereliige on maalinud ühe tooli, kusjuures neist põnevamate autoreiks on just need, kes omasõnutsi üldsegi joonistada ei oska. Aasiapärase baarileti tagant saab kardinate vahelt kööki piiluda. Tagumine tuba, kus toimuvad tunnid, on põrandast laeni ajakirjakollaažiga vooderdatud. Suvisel ajal on võimalus eemalduda sisehoovi.

Kogu majast õhkub äärmiselt mõnusalt hubast, vaba olekut. Nagu ütleb Priit Kuusik: "Meil pole siin kunagi kiiret, me tahaksime, et inimesed tuleksid siia lõõgastuma. Et nad saaksid einestamist rahulikult võtta ega tunneks, et keegi tahab neid kohe kiiresti välja ajada."

Beatrice'i sõnul on kodurestorani loomise plaan neil olnud juba üheksa aastat. "See maja sai ostetud juba kindla plaaniga siin söögikoht avada."  Priidul ja Beatrice'il on mõlemil suur kirg toidu ja selle valmistamise vastu ning kuna see neil ka päris hästi õnnestub, miks mitte seda teistegagi jagada. "Ma armastan oma naist selle pärast, et ta nii hästi süüa teha oskab," sõnab Priit uhkusega. "Beatrice'il on julgust toiduga eksperimenteerida – viimati üllatas ta mind kanaga mustikakastmes. Meil külas olnud prantslane sõi ja aina kiitis!"

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Loe kommentaare (4)

Uudishimulik
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee