Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Isikupärane Agyness Deyn (4)

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Hedviga Vei
28.04.2008
Foto: Scanpix

Modellide seas on viimasel ajal iluetalonid seotud rahvusega. Mõned aastad tagasi pidasid kõik kauneimaks brasiilia modelle, siis tuli venelannade aeg ja praegu domineerivad inglannad. Eriti üks, keda nimetatakse uueks Kate Mossiks, uueks stiilietaloniks ning moelavade kuningannaks. Tema nimi on Agyness Deyn.

Kulutades moelavadel enim kilomeetreid, näpates suurimad reklaamikampaaniad, kaunistades kõige olulisemate moeajakirjade esikaasi, on Agyness kõigest kahe aastaga saavutanud pead pööritava edu, mis paistab aina kasvavat ja kasvavat. Mis on tema edu saladus?

Agyness Deyn on ise öelnud, et ta pole kindlasti nii ilus kui mõne aasta tagused supermodellid, kuid temas on rohkem isikupära ning ta lihtsalt paistab silma. Ja õigust räägib, sest tehes oma esimesed lavaristsed aastal 2006, on Agyness nüüdseks saanud Inglismaa parima modelli tiitli (2007) ning kõige stiilsemate pingereas seljatanud Kate Mossi(2008), jättes ta teisele kohale. Lisaks kõigele on Deyn positiivne noor naine koos kõigi plusside ning miinustega ja inimlikkus ning lihtsus ongi omadused, mis kõik temasse armuma panevad.

Agyness Deyn on "naabritüdrukust" modell, kelle saamine modelliks oli juhuste kokkulangemine, mitte sihipärane töö alates 12. eluaastast. Tal pole kunagi olnud suurt soovi modelliks saada ja isegi praegu, olles nende hulgas üks nõutumaid isendeid, on tal tihti tunne, et ta vaid mängib modelli, ei muud. Talle meeldib pidutseda, ta eelistab rock-kontserte ning elab väikeses korteris, mis sisustatud vanakraami, postrite ning igasuguste vidinatega, mis kirbuturgudelt kokku korjatud. Agyness eelistab takso asemel sõita jalgrattaga ning veedab aega oma koduses linnajaos, mis pole just kõige peenem. Ühesõnaga: täiesti tavaline tüdruk, keda millegi pärast jumaldavad kõik.

"Ma teadsin kogu aeg, et Agyness jõuab veel kaugele, sest ta on väiksest peale omanud inimeste üle mingit lummavat jõudu, mis paneb teda imetlema," räägib tütarlapse ema. Moelooja Christopher Kane on aga öelnud: "Inglannad paistavad teiste modellide seas silma, sest nad on isepäisemad ning n-ö jalaga maas tüdrukud. Agyness on praeguse noore põlvkonna ideaalkehastus ja ma ennustan, et ta ei jää paari hooaja liblikaks, vaid annab moeloojatele inspiratsiooni pikaks ajaks."

Agynessi firmamärgiks on lühike blond poisipea, mis julgustanud ka teisi modelle pikkadest juustest mõne põnevama soengu kasuks loobuma. Tal on äärmiselt hea jume ning kaunis nahk, suured sinisilmad ning paksud tumedad kulmud, mis kontrastselt heleda peaga moodustavad näole kauni raami. Mõõtude poolest ei ole ta kõige peenem ning esimesel modellikatsel Milanos paluti tal isegi kaalu langetada, mille peale ta tööst loobus ja sõitis tagasi Inglismaale. Möödus tervelt aasta ning alustades kodustelt moelavadelt, võib teda täna näha igal pool - ka Milanos, kus esialgu teda veidi paksuks peeti.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Loe kommentaare (4)

Uudishimulik
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee