Õhtu multimehega

Kelly Kipper
12.02.2013

Sulge aken

Vabariigi aastapäevale eelnev neljapäev ehk 21. veebruar on ideaalne aeg järjekordseks Femme salongiõhtuks. Kargel küünlakuul astub kuulajate ette mees, kelle ametite rohkus teeb silmad ette isegi Hunt Kriimsilmale. Tere tulemast, Rein Pakk!

Traditsioonilisel kombel seab salongiõhtu end sisse õdusas Iida galeriis. Nagu ikka, ootame Sind kella seitsmeks, et lõõgastuda peagi lõppevast töönädalast ning tutvuda ühe põneva inimese ja tema mitmedimensioonilise mõttemaailmaga.

Rääkides õhtu külalisest, tuleb märkida, et Rein Pakku on võimatu määratleda vaid ühe-kahe ametiga. Seda tõdeb ka mees ise, ent lisab, et on eelkõige lavastaja, näitleja ja kirjanik ning peamiselt on tema mängumaaks teatri mitmetahuline maailm. "Aga lisaks olen ma ka teles saatejuht, raadios ja kirjutavas meedias esseist ja karikaturist. Ja siis veel reklaamilooja, turunduskonsultant ja koolitaja. Olen olnud ka kinoajaloo õpetaja ja restoraniettevõtja. Ja tegelikult veel palju muudki. Selline töö ongi kokku kaleidoskoopkarjäär," sõnab ta.

21. veebruari õhtul kõneleb multimees teemal, kuidas saada ja jääda iseendaks maailmas, mis on üle ujutatud metsikust ja valimatust infost, mis justkui nõuab kohest reageerimist ja ega võimalda mingit süvenemist. Maailmas, kus kellekski saada on ainult igaühe oma asi.

Lisaks kirju maailma virvarris orienteerumisele räägib Rein ka filmikunstist, virtuaalse ja reaalse vahest, süvenejatest ja renessansiinimestest, chattimisest ja selle ajaloost, kaleidoskoopkarjäärist ja sünapsitest, elamustest ja endast. Kuigi eelpool nimetatu võib esmapilgul kõlada keeruliselt, lubab esineja oma mõtted sõnastada lihtsalt ja loogiliselt, et oleks, mille üle mõtteid mõlgutada.

Veebruarikuu salongiõhtul hellitavad maitsemeeli Reval Café Cateringi peakoka Juri Kortšaki poolt kokku pandud suupistetega, mida täiustavad spetsiaalselt antud sündmuseks valitud veinid.

Kuna Iida galeriiruum on kammerlik, mahutades kuni 50 inimest, palume kõigil soovijail eelregistreeruda hiljemalt 20. veebruariks, täites allpool oleva ankeedi. Osalustasu on 15 eurot, üritus algab kell 19.00 ja kestab ca 2,5 tundi.

Registreerimine:

Nimi
E-mail
Telefon
Osalejate arv

Küsimuste korral helista 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.