Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Salongiõhtu mustad varjud

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

femme.ee
15.01.2013
Foto: Madis Palm

Taavi Eelmaa: „Ainult see, kellel pole enam kübetki lootust, saab uskuda ime võimalikkusesse.“

Järgmisel neljapäeval, 24. jaanuaril ole valmis kohtuma Eesti teatri- ja filminäitlejate crème de la crème’i kuuluva sügava ja salapärase Taavi Eelmaaga. 

Kui tavaliselt iseloomustab Femme salongiõhtuid elav ja rõõmus atmosfäär ning lõbusalt värvikate seikade pillerkaar, siis seekord oleme ette valmistanud midagi tavapärasest erinevat: midagi vaimselt erutavat ja ärgitavat; kauget ja kummalist; teistmoodi elulist.

Nimelt astub 24. jaanuaril kell 19.00 Iida galeriis publiku ette Taavi Eelmaa, kelle meisterlikult mängitud sünged ja sõgedad rollid toovad näitemänguhuvilistele kananaha ihule. Eelmaa on oma elus kehastanud mitmeid osi. Ta on öelnud, et on lisaks näitlejale ka: „Kirjanik ja eradetektiiv. Endine Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Pühavaimu koguduse vöörmünder, kellamees ja kantseleiametnik. Nüüd Von Krahli Teatri näitleja. Hobi-antikristus. Kassiomanik… Elu on seosetute episoodide jada, mida ühendab pärlikeeks kõigest sinu nimi passis.“

Neljapäevasel salongiõhtul, mille märksõnaks on must värv, loeb ja tsiteerib Taavi tema jaoks kõige olulisemat ning tulevate sajandite kirjanduse jaoks juba praegu tipus külmetavat kirjanikku, filosoofi ning inimliku olemasolu defineerijat Michel Houellebecqi. Ta kõneleb üksinduse poliitikast, keskklassiväärtuste inimvihkajalikkusest, praktilise meele ohtudest, kirjandusest ja oma kassist. Kui aega peaks üle jääma, siis ka pisut endast. Teisisõnu: ootame Sind süüvima inimhinge keerulistesse soppidesse ning kaasa mõtlema igapäevaelu väärtuste ja väärtusetuse üle.

Taavi tegemistel saad mugavalt silma peal hoida tema Facebooki lehel.

Seekordsel salongiõhtul hellitame maitsemeeli Reval Café Cateringi peakoka Juri Kortšaki poolt valmistatud suupistetega, mida täiustavad spetsiaalselt antud sündmuseks valitud veinid.

Kuna Iida galeriiruum on kammerlik, mahutades kuni 50 inimest, palume kõigil soovijail eelregistreeruda hiljemalt 23. jaanuariks, täites allpool oleva ankeedi. Osalustasu on 15 eurot, üritus algab kell 19.00 ja kestab ca 2,5 tundi.

Registreerimine:

Nimi
E-mail
Telefon
Osalejate arv

Küsimuste korral helista 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Uudishimulik
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee