Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Kohvikuõhtu Rein Kaselaga

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

femme.ee
17.11.2012
Foto: Piia Kauts

Mis seostub sõnaga „kohvikukultuur“? Romantilise miljööga kohvik, kus õhus on hurmav kohvihõng, kõrvu paitavad sumedad rütmid, taldrikult vaatab vastu midagi hõrgutavat ning Sinu vastas istub inimene, kellega võiksid tunde vestelda...Või oled ehk tulnud üksi, et nautida meeldivas atmosfääris head raamatut ja klaasikest veini? Et kauneid kohvikuhetki oleks rohkem, korraldas Femme koostöös Reval Café kohvikuõhtu Vein ja Toit, kus külas oli veiniekspert Rein Kasela.

Tallinna kohvikukultuuri edendamise eesmärgil toimunud mõnus õhtupoolik oli suunatud kohvi- ja kohvikukultuuri nautivatele inimestele. Neljapäeval, 15. novembril Vene tänava Reval Cafés aset leidnud KohvikuKlubi avaüritusel Vein ja Toit kõneles külalistele tunnustatud veinispetsialist Rein Kasela.

Ava galerii, klikates pildil!

Kohvikusõbrad kuulsid lähemalt orgaanilistest veinidest. „Ma ütleks, et orgaaniline vein on unustatud vana,“ mõtiskleb Rein. „Orgaanilise veini tuumaks on keemia kasutamise miinimumini viimine. Reisime ajas 150 aastat tagasi. Palju siis oli keemiat? Viinamarju kasvatati ja veini tehti, aga kahjurite ning haigustega võideldi naturaalsete vahenditega. Üks orgaanilise veini tootja ütles mulle kord väga hästi, et kui kasvatate last ja laps jääb haigeks, on selge, et annate talle rohtu, aga kui ta terveks saab, üritate teda karastada, et ta oleks tugev ega jääks uuesti haigeks. Vastasel juhul, kui aju ja organism harjuvad tablettidega ära, hakkavad nad ka tablette nõudma. Kui oled aga karastunud, seda ei juhtu ning sa ei jää nii kergesti ka haigeks. Viinamarjadega on sama lugu: kui laseme neil võidelda, saavad nad iseendaga hakkama. See ongi orgaaniline,“ selgitas ta.

Õdusal õhtul said külalised lisaks uutele teadmistele ja meeldivale seltskonnale nautida veini ning maitsvaid suupisteid. Õhtu menüü oli koostanud Juri Kortšak.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad
Useful tips (0)

Uudishimulik
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee