Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Alternatiivne Miss London

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Riina Õun
19.10.2009
Foto: Georgina Bolton King

Kauni büstiga ja üdini naiselik, samas kahtlaselt punnitavate püksikutega, astub kaunitar Alternatiivse Miss Londoni iludusvõistluse poodiumil. Ta on pool soovahetuse operatsiooni läbinud iludus, kes - nagu kõik teisedki võistlusel osalejad - on suuremal või vähemal määral mees või on seda kunagi olnud.

Mõni osavõtja on veel silmnähtavalt kohmakas ja "kandiline", teine ta kõrval naiselikult kurviline operatsiooni läbinu, nii et tema kunagist meheks olemist on raske aimatagi, trumbates üle isegi sünnipäraste naiste naiselikkuse. Paljud osalejad on pärit Aasiast: näiteks Taist, Indoneesiast, Filipiinidelt jne. Mitmed neist töötavad meditsiinivaldkonnas õdede või perearstidena.

10. oktoobril toimus Londoni City büroohoone keldrisse peidetud The Way Out Clubis järjekordne transvestiitide iludusvõistlus - juba 17. aastat järjest. 

Ava galerii klikates pildil!

Alternatiivse Miss Londoni võistlust peetakse igal oktoobrikuul 1993. aastast alates. Võistlus on aegade jooksul olnud publiku seas väga populaarne. Sajad "tüdrukud" on nautinud adrenaliinisööstu, kõndides Alternatiivse Miss Londoni poodiumil, tähistamaks oma teekonda ühest soost teise.

Alternatiivse Miss Londoni iludusvõistluse eelkäijaks on Ron Strome´i korraldatud Tuhande Kleidi Öö Londoni hipodroomil 1986. aastal. Selle võitja Steffan, kes tol ööl astus esimest korda elus transvestiidina publiku ette, hakkas 1993. aastal ühes Vicky Leega korraldama iga-aastaseid transvestiitide ja –seksuaalide iludusvõistlusi. 2000. aasta oktoobris pühendati iludusvõistlus Ron Strome´i mälestusele, kes pea kaheksateist aastat korraldas pidusid transvestiitide kogukonnale Londonis.

Iludusvõistlus on avatud kõigile soovijaile, osalemiseks tuleb vaid saata avaldus e-kirjana enne võistluspäeva või esitada see klubis isiklikult. Isegi peo alguses - tund enne võistluse algust - kutsub transvestiidist õhtujuht Miss Vicky Lee üles pidulisi võistlusele registreeruma.

Sel aastal sponsoreerivad võistlust transvestiitide riietust ja välimuse muutmise teenuseid pakkuv The Fourth Space, ehte- ja aksessuaarifirma OMYGOD, ajakiri, tugigrupp ja ürituste klubi Transliving ning ilutoodetefirma Transcare. Parima keerulise kostüümi ja parima seksika kostüümi auhinna võitjad saavad kumbki £100 sularaha ja Transliving ajakirja tasuta tellimuse. Parima esitluse eest antakse auhinnaks £100, Transliving ajakirja tellimus, eksklusiivne kaelakee firmalt OMYGOD ja £50 kinkekaart Transcare ilutoodetele. Kõige kõrgemate punktide koguja saab Alternatiivse Miss Londoni tiitli ja auhinnaks £100, The Fourth Space´i poolt professionaalse glamuuri-/moefotode seeria ja fotoreportaaži ajakirjas Transliving.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Uudishimulik
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee