Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

David LaChapelle ja rõõmsad sokid (1)

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Moetoimetus
30.10.2013
Foto: David LaChapelle

Rootsi bränd Happy Socks ja julgete ettevõtmiste poolest tuntud fotograaf David LaChapelle ühendasid omavahel jõud, mille tulemusena valmis  vägagi meelierutav Happy Socksi reklaamikampaania ja lühifilm. Lisaks avatakse reklaamkampaania raames valminud fotodest näitus, mis pakatab sädelusest, värvidest ja omamoodi dramaatilisusest. Näitus avatakse korraga mitmes linnas üle maailma, Tallinnas jääb väljapanek Tallinna Arhitektuuri-ja disainigaleriis avatuks kuni 16. novembrini.

Oma provokatiivse stiili poolest tuntud fotograafile David LaChapelle’ile anti Happy Socksi loojate poolt reklaamikampaaniat luues loominguliselt vabad käed, tegemaks sokkidega, mida mees heaks arvab, kuniks need saavad särada oma täies potentsiaalis. “Me soovisime LaChapelle’iga koostööd teha, kuna armastame tema kunsti, ning tema loomingu piiramine oleks läinud vastuollu kõigega, millesse me usume,“ ütles brändi kunstiline juht Viktor Tell. LaChapelli esteetika ja Happy Socks’i mänguline stiil harmoneerusid omavahel väga hästi, luues tulemuseks värvidest ja iseloomust pulbitseva fotoseeria.

Reklaamikampaaniat pildistades hakkas meeskonnal arenema mõte teha kampaaniaga paralleelselt ka telgitaguseid paljastav film. Kuna David LaChapelle on viimastel aastatel üha enam seotud olnud filmimaailmaga, sattus ta ideest vaimustusse ning uitmõtte tagajärjel sündis väga kunstiline lühifilm “Happy Accidents“. Kunstniku enda sõnul moodustab see reklaamikampaaniaga koos ideaalse terviku.

David LaChapelle on Happy Socks’i kohta öelnud:“Need sokid suudavad Sind õnnelikuks teha. Vaata neid - neis on energia! Neis on liikuvus! Aga ennekõike teevad Sind õnnelikuks inimesed ja need inimesed, kes kannavad neid sokke tunduvad alati õnnelikud olevat.”

Näitus toimub Tallinna Arhitektuuri-ja disainigaleriis, Pärnu mnt. 6. Näitus on avatud 01.11-16.11, esmaspäevast laupäevani kella 12.00-18.00. Sissepääs galeriisse on tasuta. Sama näitus avatakse 1. novembril veel ka näiteks Stockholmis, Amsterdamis ja mujal.

David LaChapelle'ist:

David LaChapelle on Ameerika fotograaf, keda tuntakse eelkõige tema erakordse võime poolest siduda kunstnikuna hüper-realistlikku esteetikat sügavate sotsiaalsete sõnumitega. Ta on pildistanud mitmete tuntud ajakirjade jaoks ning loonud oma generatsiooni meeldejäävamaid reklaamikampaaniaid. Ta on pildistanud selliseid kuulsuseid nagu Madonna, Eminem, Muhammad Ali, Elizabeth Taylor jpt. Lisaks fotodele on David LaChapelle autoriks ka mitmetele muusikavideodele, teatrietendustele ning dokumentaalfilmidele. Loe Femme persoonilugu siit.

Happy Socks'ist:

Happy Socks on 2008. aastal Rootsis loodud sokifirma, mille visiooniks on muuta tavalised tarbeesemed värvilise disaini, maksimaalse kvaliteedi, loomingulisuse ja käsitöö abil igapäevase rõõmu allikaks. Tänaseks müüakse neid sokke rohkem kui 70 riigis ja igal kontinendil. HappySocks on aasta aega tegutsenud edukalt ka Eesti turul. Happy Socksi müüakse Kaubamajas, ABC kingas, Sfääris, Reedes, ICON Kristiines ja Siison.ee's

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Loe kommentaare (1)

Uudishimulik
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee