Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Väike must jakk ootab sind Londonis (1)

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
23.08.2012

Chaneli loovjuhi Karl Lagerfeldi ja Pariisi Vogue’i endise legendaarse toimetaja Carine Roitfeldi kohviraamatust välja kasvanud näitus on tänaseks külastanud pea kõiki maailma moemetropole. Väljapanek ehtis galeriide seinu nii Tokyos, New Yorgis, Taipeis kui Hong Kongis ja on lõpuks jõudnud kodule lähemale - Londonisse.

Kõik sai alguse läikivate kaantega kohvilauaraamatust „The Little Black Jacket: Chanel's Classic Revisited by Karl Lagerfeld and Carine Roitfeld“, mille lehekülgedele on trükitud fotod Prantsuse moemaja parimatest sõpradest: muusikutest, näitlejatest, disaineritest ja modellidest, kes kõik kannavad Chaneli klassiku staatuses musta jakikest omanäolisel viisil. 

Fotodele toetudes võib öelda, et Chaneli sõprade ring on tõeliselt kirju. Šikis mustas tviidjakis poseerivad nii Yoko Ono kui Kanye West, nii Lily Allen kui Sarah Jessica Parker. Iga kunstfoto peaks esindama jaki kandjale ainuomast stiili.

Sada kolmteist äärmiselt elegantset fotot, mis 12. oktoobrist Saatchi galerii seinu ehivad, peegeldavad Chaneli musta jaki mitmekülgsust ja ajatust. Kõik kaadrid on jäädvustanud Karl Lagerfeld isiklikult. “See eriline näitus kannab endas moemaja igipõliseid väärtusi: loovust, modernsust ning oivalisust,“ kõlas Chaneli moemaja ametlik kommentaar.

Paralleelselt näitusega esitlevad Chaneli Bond Streeti, Sloane Streeti ning Brompton Crossi butiigid oma vaateakendel moemaja viimastest kollektsioonidest pärit jakikesi. 

Väikese musta jaki näitus on avatud kuni 29. oktoobrini Londoni Saatchi galeriis.

Raamat „The Little Black Jacket: Chanel's Classic Revisited by Karl Lagerfeld and Carine Roitfeld“ jõuab müügile sügisel.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Loe kommentaare (1)

Uudishimulik
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee