Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Filmielamusi pimedateks talveõhtuteks

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Marge Paas
28.12.2005

Kas saab olla midagi lõbusamat laupäeva õhtuti kui lõbusate ja romantiliste filmide vaatamine, peale nädalavahetuse shopingute tegemist. Bridget’i  seikluste rohked elamused toovad naeratuse näole igas vanuses vaatajatele. Sammud filmilaenutuse poole!

Romantikutele soovituseks oleks glamuurikülluslik kostüümidraama "Moulin Rouge" (2001.a.). See on lugu tõest, ilust ja vabadusest ning armastusest. Satine (Nicole Kidman) on Moulin Rouge’i kabaree suurim staar ja Pariisi kuulsaim kurtisaan. Christian (Ewan McGregor) on noor kirjanik, kes langeb ülepeakaela Satine’i võlude kütkesse ning tema patusesse maailma, kus on lubatud kõik, välja arvatud armumine. "Moulin Rouge" on ülimalt efektne muusikaline armastuslugu, mille sajanditaguses Pariisis kõlavad kaasaegsed hitid. "Moulin Rouge" pakub nii traagikat, kostüümishowd  ning suuremal hulgal romantikat.

Kellel liigsest glamuurisajust on niigi saabuva aastalõpu virr-varris küllalt, võiks võtta vaatamiseks "Hommikueine Tiffany juures" (1961.a.)  legendaarse Audrey Hepburniga peaosas. Vastukaaluks tormakale glamuurisajule

"Moulin Rouges" toob "Hommikueine Tiffany juures" vaataja New Yorki seltskondlike kokteilipidude juurde. Viimased kestavad läbi öö ja lõppevad tavaliselt varahommikul, kust mõni seltskonnadaam kodu poole jalutades hommikuses neljakümnendate aastate suurlinnas vaateakneid imetledes võib isegi unustada ennast maailma luksuslikuimas juveeliäris. Filmi staari, Holly Golightlyt, ajavad taga nii mafioosod, elumeestest miljonärid kui algajad kirjanikud. Holly Golightly on habras suure suu ja nipsninaga iludus, seiklejast lapsnaine, kes hõljub kergelt läbi elu, jättes endast maha murtud südamed.

Kolmandaks romantiliseks filmielamuseks soovitaksi eelkõige vabadele ja vallatutele "Bridget Jonesi päevikut". Helen Fieldingu  samanimelise raamatu järgi valminud vaimukas komöödia, peaosas Renée  Zellwegeriga peetakse üheks Britide edukaimaks filmiks. Bridget on 32-aastane noor tütarlaps, kes elab ja töötab Londonis. Ühel päeval, hommikul ülesse ärgates soovib Bridget alustada uut elu ning kõik muudatused oma päevikusse kirja panna.  Bridgetile iseloomuliku ellusuhtumisega ei jää ükski mõte päevikusse märkimatta. Ta võtab ja naudib elu täiuslikult, olgu selleks siis magamine oma otsese ülemusega (Hugh Grant) või plaanid seoses pealtnäha täiesti sobimatu Mark Darcyga (Colin Firth), ei löö see tüdruk risti ette millegi ees.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Uudishimulik
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee