ERKI Moeshow 2014 näitus ja Pop- Up Pood PUP

Moetoimetus
30.05.2014

Sulge aken
Tänavusest ERKI Moeshowst möödas pelgalt mõned päevad. Laval olnud noorte moeloojate fantaasiaküllast loomingut on võimalik oma silmaga näha ja lähemalt uurida Eesti Kunstiakadeemia G-galeriis ning juba laupäeval saab neid ERKI PUPis endale ka soetada.

Kristiine Keskuse tagumisse aatriumisse ilmub üheks päevaks, 31. mail ERKI Moeshow Pop-Up Pood “ERKI PUP”. See on koht, kust leiab uusi pärleid oma riidekappi ja ühtlasi muutub Kristiine Keskus noorte moekunstnike showruumiks ja  moehuviliste meeleolukaks kohtumispaigaks. See on koht, kus broneerida tellimustöid ja määrata juba järgmisi tellimustöid. Kohapeal tasuda võimalik vaid sularahas.

Isu tekitamiseks külasta kindlasti ka ERKI Moeshow näitust Eesti Kunstiakadeemia G-galeriis (Estonia pst 7/ Teatri väljak 1, esimene korrus). Igast ERKI püünel ülesastunud kollektsioonist on üles seatud üks komplekt, et anda kuni reede õhtuni võimaluse süveneda moelooja kätetöösse.

ERKI Moeshow 2014 toimus 24.mail Kalevi Spordihallis ja oli järjekorras juba 27. Žürii valis välja ERKI PEA PREEMIA laureaadi, mille kaudu panustab noorte loomingusse Tradehouse. 1500€ suuruse stipendiumi võitis Anja Jelizarjeva, kes on samuti lubanud laupäeval Kristiines oma tööd müüki panna ning tellimusi vastu võtta.

Rohkem infot ürituse kohta Facebookis


ERKI PUP
Kristiine Keskuse tagumises aatriumis / Endla 45
31. mail kell 12.00 - 18.00
Üritus tasuta.
ERKI Moeshow näitus
G-Galeriis EKA peamajas / Estonia pst 7
26.-30. mail kell 9.00 - 18.00
Näitus tasuta.