Iris Janver limiteeritud kollektsiooni esitlus

Moetoimetus
06.05.2014
Foto: Dmitry Knut

Sulge aken

Iris Janvieri limiteeritud kollektsiooni "Ma Chérie" suur heategevuslik moeetendus toimub 14. mail kell 19.00 Tallinna Botaanikaaias Tulbifestivali raames, kuhu on kõigil huvilistel vaba ligipääs.

Heategevuskampaania raames kingitakse viiele hea õppeedukusega turvakodust, lastekodust voi suurperest pärit koolilõpetajale lõpupeo pakett, mis sisaldab IRIS JANVIER kleiti, kingapaari, jumestust ja soengut, näo- ja kehahoolduskosmeetikat, lilli ja torti.

Moeetendusel astuvad modellidena üles eesti ettevõtlikud ja edukad naised, kes on nii stiilsed kui arvamusliidriks omas valdkonnas.

Ma chérie juures on kasutatud eranditult väga kvaliteeetseid kangaid. Kollketsiooni üldpilt on romantiline ja tütarlapselik. Vürtsitamaks klassikalist joont sai lisatud kleitidele, pluusidele, seelikutele romantilisi pisidetaile – satse, volange, vöösid, pitskaunistusi. Värvigamma on kevadiselt rõõmus ja värviküllane. Kõik "Ma Chérie" kleidid on pisidetailideni läbimõeldud, et nad oleksid lisaks romantilisele ja naiselikkust rõhutavale joonele ka praktilised.

"Ma Chérie" by Iris Janvier moeetendus ja kinkekaartide üleandmine toimub 14. mail Tallinna Botaanikaaias. Kokku toob "Ma Chérie" by Iris Janvier välja 50 komplekti rõivaid täiskasvanutele ja 10 kleiti lastele.

Üritust toetavad: IRIS JANVIER, Tallinna Botaanikaaed, Colonna Kinnisvara, REM kingapood, CHI Hair Care ja ghd, Eesti Näituste AS, Floreas, Suzani, KNUT Photograhpy, MTÜ Moeldes Sinule, AS Profetica, Fashionstep.ee.