Adele hakkab moodi looma?

Kelly Kipper
19.09.2012
Foto: Scanpix

Sulge aken

Tulikuumad uudised moekuluaaridest! Käivad jutud, et maad mürisema paneva häälega Adele teeb koostööd Burberryga. Loodame, et kõlakatel on tõepõhi all: oleks juba aeg, et keegi igatpidi perfektse lauljatari stiilivisiooni enda heaks tööle paneks.

Burberry ja Adele koostöös pole midagi šokeerivat - on ju lauljatar brändi suur austaja, kes kandis Burberry loomingut ka viimasel ja eriti võidukal Grammyde galal. Samuti on mõlemad uhked oma inglise juurte ja päritolu üle. "Olen Burberryt alati armastanud,“ on lauljatar öelnud, „Mäletan, kuidas säästsin kolm aastat enne, kui sain osta oma esimese Burberry koti."

Hommikuste raportite kohaselt lähenes lauljannale Burberry loovjuht Christopher Bailey isiklikult, uurides, kas Adele oleks huvitatud Briti moemaja saadiku staatusest ning koostööst uue, volüümikatele naistele mõeldud kollektsiooni loomisel. Burberry pole kuulujutte kinnitanud ega ümber lükanud. Vaikus on ka Adele esindajate poolel.

Kui moealane koostöö tõeks saab (mida me väga loodame!), oleks beebiootel Adelel käed-jalad tööd täis. Alles hiljuti kuulsime, et Adele kirjutas ja laulis linti ka uue James Bondi filmi „Skyfall“ samanimelise tunnusloo. „Lähen varsti tagasi stuudiosse. Tegelen ühe looga, mille pean valmis saama,“ vihjas lauljatar mõne aja eest. Uus Bondi-film, mille peaosas Daniel Craig, jõuab kinodesse novembri alguses. Nüüd on lausa mitu asja, mida oodata!