Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Antoniuse moeetendus lennutab parima kollektsiooni Prantsusmaale

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Moetoimetus
11.06.2014
Foto: Gabriela Liivamägi

Reedel, 13. juunil kell 22 toimub Antoniuse õues Tartu selle aasta suurim moesündmus, moeetendus „Mood on õues“, kus rahvusvahelise žürii ees esitlevad oma kollektsioone 19 kohalikku moeloojat. Moeetenduse peaauhinnaks on osalemine Prantsusmaal aasta lõpus toimuval moeüritusel Le Marché des Modes, kuuajaline praktiseerimisvõimalus Prantsusmaal Lille moeinkubaatoris ja 1000 euro suurune rahaline preemia.

Moeetenduse eesmärk on toetada noori andekaid moe- ja aksessuaariloojaid ning aidata neil teha hüpe välisriikide moelavadele. Moeetenduse märksõnadeks on elujaatav värskus, nooruse õhin ning imetabased ideed. Mood ümbritseb meid kõikjal – mood on õues!

Moeõhtul esitlevad oma kollektsioone Ilona Ait, Tiina Andron, Triin Isak, Anna Jelizarjeva, Evelin Kägo, Liina Laaneoja, Lea Liblik, Triin Loosaar, Epp Mardi, Johanna Nurm, Inga Radikainen, Silvia-Sigrid Sillaots, Liisa Soolepp, Kristel Suigussaar, Küllike Tuvikene, Margot Vaaderpass, Tuuli Vahesaar, Tauri Västrik ja Annika Vaalma.

Antoniuse moeetenduse lavastab Marianne Kütt. Etenduse muusikaliseks taustaks mängib live bänd Cathouse Radio.

Moeetenduse peapreemia valib välja žürii, kuhu kuuluvad tuntud moeeksperdid Eestist ja välisriikidest. Peakülalisena on kohal Lille ja Robaux’ moeinkubaatori juht Aleksandra Pisco. Žüriis osalevad ka Riia moenädala peakorraldaja Elena Strahova ja Islandi kunstiakadeemia juht Katrin Karadottir.

Eesti moeeksperte esindavad moekunstnik ja stilist Gerly Tinn, moeekspert Kristina Herodes, Eesti Kunstiakadeemia moeosakonna projektijuht, stilist ja õppejõud Marit Ahven, fotograaf Madis Palm, Vanemuise teatri peakunstnik Maarja Meeru, Tartu Kõrgema Kunstikooli tekstiiliosakonna juhataja Aet Ollisaar, moekunstnik, stilist ja moeajakirjanik Anu Lensment, Tartu Loomemajanduskeskuse ettevõtluskonsultant Juta Kuhlberg, Tallinna Ettevõtlusinkubaatori juhatuse liige Anu Lõhmus, Kultuuriministeeriumi asekantsler Raul Oreškin ja ehtekunstnik Tanel Veenre.

Tartu Loomemajanduskeskus korraldab Antoniuse moeetendust teist korda.

Etendus toimub Tartus, Antoniuse õues (Lutsu 3/5). Piletid on eelmüügis Frida&Lonni stuudio-poes (Rüütli 19), Disainimajas (Kalevi 15) ja kohvikust Spargel (Kalevi 13). Pilet eelmüügist ostes 8 eurot, kohapeal 10 eurot.

Facebooki ürituse leiab siit

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee