Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Kleidikandmise päev!

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Moetoimetus
27.05.2014

Veebiajakiri Femme on eelnevatel aastatel kõiki naisi 1. juunil kleite kandma kutsunud ja kordab oma palvet tänavugi. Traditsioonid tekivad üksnes ajaga ja mujal maailmas Wear a Dress Day’na tuntud juunikuu esimene kuupäev võiks kalliks saada meilegi: mullu kogus aktsioon rohkelt poolehoidjaid.

Juba 2010. aastal vaimustusime mujal maailmas tuntud ja armastatud traditsioonist, kuulutades Eestis 1. juuni Kanna Kleiti Päevaks. Kutsume ka tänavu kõiki naisi sel päeval kleiti kandma! Facebookis saad end kirja panna siin siin.

Kleidikandmise päeval ei ole taga suurt sügav-filosoofilist teooriat, kuid miks peakski? Kleidid on ju lihtsalt nii ilusad ja naiselikud ning kui keegi paluks nende kandmise poolt hääletamiseks käe tõsta, lehvitaks Femme – ja tõenäoliselt ka kõik meesterahvad - kibekiirelt suisa kaht.

Kleidikandmise päev on lisaks silmailu pakkumisele ka rahakotisõbralik: kindlasti on igaühel kapis vähemalt üks kandmiskõlbulik kleit, mis vajadusel kerge vaevaga trendikaks muuta. Kanna ise ja meelita ka oma sõbrannad, ema, õed ja vanaema kandma 1. juunil kleiti.

Tee kindlasti ka endast oma imelises kleidis pilti. Pilt lae hiljemalt 1. juuni südaööks üles Veebiajakiri Femme Facebooki lehele. Kõigi kaunite postitajate vahel loosime 2. juunil kell 16.16 välja kauneima kleidikandja. Võitjat premeeritakse IRIS JANVIER kinkekaardiga. Suurepärane võimalus uueks imeilusaks suvekleidiks, kas pole?

Kleit ei tohi kehal rippuda, vaid peab järgima selle joont. Kleit saatku oma kandjat ja kui naine naeratab, naeratagu kleit koos temaga. (Madeleine Vionnet)

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee