Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Staarid võtsid Expressionsi juubelipeoks ette ajarännaku

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Ilutoimetus
21.05.2014
Foto: Riina Varol

Eesti suurim moeehete bränd Expressions tähistab 5. juunil oma 10-nda tegutsemisaasta täitumist Eestis. Aasta glamuurseimaks stiilipeoks tituleeritud sündmus teeb Kadrioru lossi kunstimuuseumis toimuva peoga sügava kummarduse 18. sajandi Prantuse õukonna kesksele figuurile - Marie Antoinette’ ile.

„Otsustasime oma 10-ndat tegutsemisaastat Eestis tähistada just Marie Antoinette’i temaatilise peoga, kuna tegemist on ennekõike ajatu glamuuri kuningannaga. Nagu Expressions, oli ka Marie Antoinette pühendunud ilule ning armastas ehete säravat maailma,“ lisas Expressionsi loovjuht Inder Malhotra.

Kohalikud glamuurikuningannad ei jäta aga seekord midagi juhuse hoolde. Ettevalmistused Expressionsi 10-ndaks juubelipeoks on täies hoos. Lenna Kuurmaa ja Eda-Ines Etti kõrval on teekonna 18. sajandi Prantsuse õukonnadaamideks muutumisel ette võtnud ka Anu Saagim, Getter Jaani ja Liis Lemsalu.

Eesti säravamate staaride transformeerumisprotsessi Expressionsi „10 aastat Eestis“ peoks saad uudistada allolevast galeriist.

 

Ava galerii, klikates pildil!

Klubis Teater üles võetud fotode autoriks on Riina Varol ja assistendiks Tõnis Truumann. Soengud seadsid ajastutruuks Siiri Lauri ja Liisi Roht. Staaride stilistika eest hoolitses Karolin Kuusik ning ehetega lisas glamuuri Expressions.

Expressionsi esimene kauplus Eestis avati 2004.aasta juunis. Tänaseks on Expressionsil 15 glamuurile pühendatud poodi üle riigi. Moeehete brändi tootevalikust leiab Eesti suurima valiku ehteid ning juuksekaunistusi – valida võib mitme tuhande ehte vahel.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee