Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Mainekas rahvusvaheline jalatsibränd Aldo avas täna Eestis esimese kaupluse (1)

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Moetoimetus
15.05.2014

Täna, 15. mail avas üks globaalselt kiiremini kasvavaid jalanõude ja aksessuaaride brände Aldo Tartu Kaubamaja keskuses oma esimese kaupluse Eestis. Aldo on Kanada päritolu kaubamärk, millel on üle kogu maailma enam kui 1750 kauplust. Aldo kohalik frantsiisipartner on Balti riikide üks juhtivaid rõiva jaekaubanduskontserne Apranga Grupp.

„Uus kauplus võeti täna keskuses väga soojalt vastu ning juba avamispäeva hommikul oli tarbijate huvi märkimisväärne. Aldo kaubamärgi jalanõud toovad kohalikule turule värsket valikut, on trendikad ja omanäolised, kuid samas väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega,“ sõnas Tartu Kaubamaja tegevjuht Marju Jeedas. „Aldo jalanõud on olnud juba aastaid ülipopulaarsed ja armastatud nii USAs kui ka Kanadas, kuid alates 2000. aastate algusest on bränd esindatud ka Euroopas ja laienenud jõudsalt üle kogu maailma. Tänaseks külastab Aldo Group-i kuuluvaid kauplusi igal aastal umbes 200 miljonit klienti. Oluline oleks ka märkida, et Aldo on üks väheseid Kanada päritolu kaubanduskette, mil on õnnestunud nii edukalt ülikõrge konkurentsiga USA turul läbi lüüa,“ lisas Jeedas.

Kanada päritolu ettevõte Aldo Group asutati 1972. aastal Aldo Bensadouni poolt Montrealis ning on tänaseks kasvanud üheks maailma tuntuimaks ja edukaimaks jalatsiketiks maailmas, mis on esindatud nii USA-s, Euroopas, Lähis-Idas, Austraalias, Aafrikas ning Aasias. Aldo pakub kvaliteetseid jalanõusid ning aksessuaare taskukohase hinnaga nii naistele kui ka meestele. Rohkem informatsiooni: http://dev.aldogroup.com/ ja http://dev.aldoshoes.com/.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Loe kommentaare (1)

Moekas
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee