Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Oksana Tandit avab kaupluse (4)

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Moetoimetus
07.05.2014
Foto: Olga Makina

Eesti moedisainer Oksana Tandit avab 14. mail Tornimäe Ärikeskuses, Tallinnas spetsiaalselt oma kaubamärgile loodud interjööriga esinduskaupluse, eesmärgiga jõuda lähiaastatel sama kontseptsiooniga ka välisturgudele. Kevad-suvise kollektsiooni kõrval tulevad avamispeol esmaesitlusele moelooja originaalseid nahkaksessuaarid.

"Näen enda missiooni Eesti disaini arendamises ja populariseerimises, nii Eestis kui ka välismaal – seetõttu on saanud teoks ka selle ainulaadse interjööri sünd koostöös paljude Eesti loojatega," avab Oksana Tandit esinduskaupluse valmimise tagamaid. 

Oksana Tandit preemiumklassi naisterõivaste kaubamärk on suunatud 25-55 aastates aktiivse ühiskondliku positsiooniga naistele. Rõivakollektsioonide kõrval on uues esinduskaupluses leitavad ka Oksana Tanditi kaubamärgi nahast aksessuaarid - valikus on nii pidulikud kotid, vööd, käevõrud kui ka disaineri firmamärgiks kujunenud kikilipsud.

"Mitte ainult naistel, vaid ka heast rõivakvaliteedist lugupidavatel meestel tasub Tornimäe esinduspoest läbi astuda," kinnitab moelooja. "Pakume individuaalset rätsepateenust nii naistele kui meestele, stiilinõustamist ja samuti rõivaste laenutust".

Tänaseks juba üle kümne aasta Eesti moeturul tegutsenud disaineri otsus kolida vanalinnast Tornimäe ärikvartalisse polnud sugugi juhuslik. "Kaasaegse elu dünaamikast lähtudes soovisin eelkõige arvestada oma klientide hõivatusega ning liikuda neile lähemale," sõnas Tandit, iseloomustades vanalinna piiratust ja parkimiskohtade vähest võimalust. Kolimisega sai teoks moelooja kauaegne soov luua oma kollektsioonile originaalne täislahendust pakkuv showroom ja kaubamärgile vastav interjöör. Modernse, kuid siiski brändi olemust arvestava interjööri sisearhidektideks on Elo Pärlioja ja Maarja Malvre, sisearhidektuuribüroost Must. Märksõnadeks sisekujunduses on rafineeritud elegants, selgejoonelisus ja minimalism. Tugevaks elemendiks on hall värv erinevates faktuurides ja tonaalsustes. Monokromaatiline värvilahendus annab hea tausta pinnal esitletavatele kollektsioonidele. Kaastööd tegid veel teisedki Eesti kunstnikud - metalltööd – Tõnu Narro, lühter – Tõnis Vellama, mööbel – Aruut OÜ ja Borg OÜ, nahast aksessuaaride arendus – Kadri Kruus, ehete arendus - Katerina Pišon.

Filmi "La grande bellezza" soundtrack  ja peategelase erksad ning elegantsed kostüümid on esitleva kevad-suvise kollektsiooni "DISCO" inspiratsiooni allikaks. Kesksel kohal on erksad värvid – sinine ultramariin, fuksia, oranž , punane ja kuldne – just jakkide detailid ning kokteilkleidid on valmistatud naturaalsest kullatud nahast. Samuti on kollektsioonis esindatud sel hooajal väga populaarne lureks, tuntud prantsuse tootja Sophie Hallette´i pits, naturaalne siid ja villane krepp.

Modellide soengud seavad avamispeol lavavalmis La Biosthetique ja Tamara Korjagina. Meigi eest hooliseb Max Factor ja Katrin Sangla. Värskendava joogiga kostitab külalisi Campari. Suurejoonelise avamispeo õnnestumisele aitavad teiste seas kaasa United Motors, CND, EMT, Guinot, Vichy ja No Bananas.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Loe kommentaare (4)

Moekas
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee