Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Juba homme avab suurejoonelise avapeoga uksed River Island

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Moetoimetus
09.05.2014

Suurbritannia tuntuima moekaubamärgi River Islandi austajate suur ootamine on läbi – juba homme avab Viru Keskuses Eesti ja Baltikumi esimene River Island suurejoonelise avapeoga oma uksed.

River Island on edukas Briti bränd, mis pakub omanäolisi, ent soodsa hinnaga rõivaid väga laiale sihtgrupile. Viru Keskuses avatavast kauplusest leiab River Islandi värske kevad-suvise kollektsiooni nii naistele kui ka meestele, lisaks hulgaliselt rõivakomplektide juurde sobivaid aksessuaare. Külastajad võivad olla kindlad, et Viru Keskuse kauplusesse jõuavad just need rõivad, mille poolest River Island ennekõike tuntud on – huvitavaid lahendusi pakkuvad mudelid, ootamatud värvi- ja mustrikombinatsioonid, julged ja ekstravagantsed moeüllatused ning killuke tagasihoidlikumat klassikat.

River Islandi silmapaistvate ja isikupäraste riiete taga on Londoni üks suurimaid disainerite meeskondi ning bränd on tuntud erinevate koostööde poolest – olgu selleks koostöö noorte alustavate disaineritega või popp-staaridega nagu Rihanna.

Laupäeval, 10. mail, toimuval suurejoonelisel avamisel ootab River Islandi külastajaid ees palju põnevat. Muusikat valivad DJ-d Liisi Voolaid ja Madis Nestor, poodlejaid ootavad ees kingitused ja erilised maiused, kohal on meeleolukaid jäädvustusi võimaldav fotokabiin ja palju muud.

River Islandi pood ootab külastajaid alates kella 12.00 Viru Keskuse esimesel korrusel.

River Island on väärika ajalooga Briti ettevõttele kuuluv bränd, mis sai alguse Lewise perekonna poolt kuuskümmend neli aastat tagasi. Praegu on River Islandil üle kolmesaja kaupluse nii Suurbritannias, Iirimaal, Venemaal, Hollandis, Poolas, Belgias kui ka Lähis-Idas. Lisainfo: www.riverisland.com

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee