Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Iris Janver limiteeritud kollektsiooni esitlus

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Moetoimetus
06.05.2014
Foto: Dmitry Knut

Iris Janvieri limiteeritud kollektsiooni "Ma Chérie" suur heategevuslik moeetendus toimub 14. mail kell 19.00 Tallinna Botaanikaaias Tulbifestivali raames, kuhu on kõigil huvilistel vaba ligipääs.

Heategevuskampaania raames kingitakse viiele hea õppeedukusega turvakodust, lastekodust voi suurperest pärit koolilõpetajale lõpupeo pakett, mis sisaldab IRIS JANVIER kleiti, kingapaari, jumestust ja soengut, näo- ja kehahoolduskosmeetikat, lilli ja torti.

Moeetendusel astuvad modellidena üles eesti ettevõtlikud ja edukad naised, kes on nii stiilsed kui arvamusliidriks omas valdkonnas.

Ma chérie juures on kasutatud eranditult väga kvaliteeetseid kangaid. Kollketsiooni üldpilt on romantiline ja tütarlapselik. Vürtsitamaks klassikalist joont sai lisatud kleitidele, pluusidele, seelikutele romantilisi pisidetaile – satse, volange, vöösid, pitskaunistusi. Värvigamma on kevadiselt rõõmus ja värviküllane. Kõik "Ma Chérie" kleidid on pisidetailideni läbimõeldud, et nad oleksid lisaks romantilisele ja naiselikkust rõhutavale joonele ka praktilised.

"Ma Chérie" by Iris Janvier moeetendus ja kinkekaartide üleandmine toimub 14. mail Tallinna Botaanikaaias. Kokku toob "Ma Chérie" by Iris Janvier välja 50 komplekti rõivaid täiskasvanutele ja 10 kleiti lastele.

Üritust toetavad: IRIS JANVIER, Tallinna Botaanikaaed, Colonna Kinnisvara, REM kingapood, CHI Hair Care ja ghd, Eesti Näituste AS, Floreas, Suzani, KNUT Photograhpy, MTÜ Moeldes Sinule, AS Profetica, Fashionstep.ee.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee