Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Aldo avab Eestis esimese kaupluse Tartu Kaubamajas

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Moetoimetus
12.03.2014

Rahvusvaheliselt tuntud jalanõude ja aksessuaaride bränd Aldo avab 2014. aasta maikuus Tartu Kaubamaja keskuses oma esimese kaupluse Eestis. Aldo on Kanada päritolu kaubamärk, mis on esindatud rohkem kui 80 riigis ligi 1 600 kauplusega. Aldo kohalik frantsiisipartner on Balti riikide üks juhtivaid rõiva jaekaubanduskontserne Apranga Grupp.

„Meil on äärmiselt hea meel tervitada nii tugevat rahvusvahelist brändi Tartu Kaubamaja keskuses nagu seda on Aldo. Seesuguste kaubamärkide tulek Eesti turule näitab, et rahvusvahelised kaubandusketid näevad nii Eesti kui ka Lõuna-Eesti turul jätkuvalt suurt potentsiaali,“ sõnas Tartu Kaubamaja tegevjuht Marju Jeedas.

„Aldo on üks kiiremini kasvavaid globaalseid jalanõude ja aksessuaaride müügiga tegelevaid kaubanduskette, mis toob kohalikule jalanõude turule põneva ning eristuva valiku. Aldo edu võti peitub selles, et bränd on ühteaegu nii ihaldusväärne kui ka taskukohane. Aldo pakub kvaliteetseid ja trendikaid jalanõusid hea hinnaga ning väärtus tarbija jaoks on meie peamine prioriteet! Seetõttu me ei kahtle, et kaubamärk võetakse Eestis soojalt vastu,“ sõnas Apranga Grupi müügi- ja turundusdirektor Irma Marcinkiene. 

Kanada päritolu ettevõte Aldo Group asutati 1972. aastal Aldo Bensadouni poolt Montrealis ning on tänaseks kasvanud üheks maailma tuntuimaks ja edukaimaks jalatsiketiks maailmas, mis on esindatud nii USA-s, Euroopas, Lähis-Idas, Austraalias, Aafrikas ning Aasias. Aldo pakub kvaliteetseid jalanõusid ning aksessuaare taskukohase hinnaga nii naistele kui ka meestele.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee