Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Tere tulemast tagasi, John!

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
24.01.2013

On see vast üllatus! Kuuldavasti nikerdab kõmuline John Galliano Oscar de la Renta New Yorgi stuudios, plaanides suurejoonelist tagasitulekut moeareenile.

John Galliano

Räägitakse, et Galliano veedab järgmised nädalad de la Renta stuudios, valmistudes New Yorgi moenädalaks. „Tunneme Johniga teineteist juba aastaid ja ma olen tema talendi suur austaja,“ rääkis de la Renta WWD’le. „Ta on teinud väga palju tööd ja ma olen üliõnnelik, et saan talle anda võimaluse end taas kehtestada. Kõik väärivad teist võimalust, eriti inimesed, kes on nii andekad nagu John.“

Ka Vogue’i toimetaja Alexandra Shulman tunneb uudisest rõõmu: „Oscar de la Renta on šiki stiili kuningas ning John Galliano romantilise glamuuri prints. Usun, et nad moodustavad maagilise paari. Olen väga õnnelik, et John naaseb moetandrile.“

Arvatakse, et imelise tagasituleku taga on osaliselt Anna Wintour — Galliano tulihingeline toetaja, kes soovitas moeloojat de la Rentale. Kas see tähendab, et 80aastane legend plaanib jääda pensionile ning John Gallianost voolitakse tema mantlipärijat? Oscar vastas spekulatsioonidele, et tema ei kavatse veel kuskile minna ning loodab, et saab veel pikalt oma loominguga moeilma rikastada.

Peakangelane ise, draama ja teatraalse ilu poolest tuntud Galliano kommenteeris talle antud „teist võimalust“, öeldes, et on Oscarile selle eest ääretult tänulik: „Ma ei suuda oma tänu sõnadesse panna. Tema toetus ja usk minusse on liigutav.”

Suurepärane uudis, kas pole? New Yorgi moenädala ootamine muutus veelgi põnevamaks!

 

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee