Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Uued tuuled Emanuel Ungaros

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
28.09.2012
Foto: www.faustopuglisi.com

Viimastel aastatel raskustega maadelnud Prantsuse moemajale on appi tõtanud itaalia disainer Fausto Puglisi, kelle taktikepi all valmiv sügis/talv 2013 kollektsioon jõuab kõigi eelduste kohaselt publiku ette järgmise aasta märtsis.

Emanuel Ungaros puhuvad uued tuuled. Lisaks värskele loovjuhile disainer Fausto Puglisile on moemajal ka uus tootmispartner. Aeffe, mis kontrollib ka Alberta Ferrettit ning Moschinot, omab nüüdsest litsentsi Ungaro rõivaste ja aksessuaaride tootmiseks ning levitamiseks.

2005. aastast alates on moemaja tabanud üks raskus teise järel. Ebastabiilsus algas, kui brändi asutaja Emanuel Ungaro (79) müüs moemärgi ettevõtja Asim Abdullahile. Uue omaniku käe all täitsid moemaja loovjuhi rolli nii Vincent Darré, Peter Dundas, Esteban Cortezar, Estrella Archs kui Giles Deacon, kuid keegi neist ei pidanud üle kolme hooaja vastu. 2009. aastal tehti isegi nii meeleheitlik käik, et väärika moemaja kunstilise juhi kohale määrati näitlejanna Lindsay Lohan. Teisisõnu: värske energiaga noorele sitsiillasele Fausto Puglisile on pandud kõrged ootused. Arvatakse, et just Puglisi võib aidata Ungarol fööniksi kombel tuhast tõusta.

„Emanuel Ungaro on bränd, mis on jätnud ajalukku sügava jälje ja millel on veel palju öelda,“ ütles Aeffe esimees Massimo Ferretti WWDle. Ta lisas: „Puglisi on noor ja andekas rahvusvaheliselt tunnustatud mees, kelle juured on sügaval ladina kultuuris. Ta suudab luua Ungarole uue ja kaasaegse näo.“

Messinas sündinud Puglisi kolis juba 18aastaselt New Yorki, kus alustas koostööd mitmete tuntud stilistide ja fotograafidega. Tegemist on disaineriga, kes armastab visuaalset kultuuri, ammutades inspiratsiooni kõrg- ja popkultuuri sümbioosist. Tema geomeetriat ülistav looming on itaallaslikult külluslik ja kirev.

Puglisi on öelnud, et tema rõivaste ilu baseerub jõulisusel, tulemuseks kaasaegne glamuur. Disaineri moeloome on võitnud mitmeid tuntud austajaid, teiste hulgas näiteks Anna Dello Russo, Beyoncé, MIA, Madonna ning Katy Perry.

Vaata stiilinäiteid Fausto Puglisi loomingust, klikates fotol!

Loodame, et Fausto Puglisi tuleb oma uues vastutusrikkas rollis säravalt toime. Jääme huviga tema esimest kollektsiooni ootama!

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee