Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Salongiõhtud tulevad taas!

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
28.08.2012
Foto: Anatoli Styf

Septembrikuus saab alguse uus kirev, stiilne ja emotsioonide rohke Femme salongiõhtute sari. Salongihooaja avab neljapäeval, 13. septembril kell 19.00 moedisainer ja meesterõivaste brändi Kalle HT looja Kalle Aasamäe. 

Septembri teisel neljapäeval kõneleb Kalle Aasamäe galeriis IIDA oma kollektsioonide sünnist ning neid saatvatest lugudest. Vahetu vestluse käigus avaneb külalistel suurepärane võimalus uurida silmapaistva käekirjaga moeloojalt tema inspiratsiooni ja disainitee kohta.

Hubasel õhtupoolikul räägib Kalle oma õpingutest ja elust-olust nii kirjus Moskvas kui eksootilises Indias. Juttu tuleb disaineri väärtustest ja hinnangutest elus. "Asjad pole pandud kastidesse, kõik on omavahel seotud," armastab Kalle öelda.

Oma osa õhtust on muidugi ka moel. Salongiõhtulistele avanevad lood Kalle Aasamäe viimastest kollektsioonidest - "La Dolce Indiast", "Meie aja kangelasest" ning verivärskest ja alles valmimisjärgus kevadsuvi 2013 kollektsioonist.

Kalle HT 2012. aasta sügistalvise hooaja kollektsioon "Meie aja kangelane" on inspireeritud Mihhail Lermontovi samanimelisest jutustusest. Nii, nagu kirjanik kujutas oma peategelast reaalselt eksisteerivana, on ka Kalle Aasamäe riiete kandja mees meie keskelt – inimene, kellele miski inimlik pole võõras.

Kalle inimestest, mõtetest, inspiratsioonilätetest ja loomeprotsessist kuuled lähemalt juba varsti. Seniks ava pildigalerii ning tutvu disaineri viimase aja töödega.

Meeleolukal õhtul hellitavad maitsemeeli põnevad suupisted ja veinivalik Reval Café Cateringilt.

Kuna IIDA galeriiruum on kammerlik, mahutades kuni 50 inimest, palume kõigil soovijail eelregistreeruda hiljemalt 11. septembriks, täites allpool oleva ankeedi. Osalustasu on 15 eurot; üritus algab kell 19.00 ja kestab ca 2,5 tundi

Registreerimine:

Nimi
E-mail
Telefon
Osalejate arv

Küsimuste korral helista 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee