Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Aasta suurim moekuritegu

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
23.11.2011
Foto: Scanpix

Eelmisel nädalal rabas moepublikut jahmatav uudis: vaid paari kuu eest New Yorgi moenädalal pilke naelutanud Marc Jacobsi kevadsuvi 2012 kollektsioon on varastatud!

Marc Jacobs kevadsuvi 2012

Viimase aja suurim moekuritegu leidis aset rongis teel Pariisist Londonisse, kus pidi vallutatama moepressi südamed. Juhtus aga nii, et päev enne suurt esitlust potsatas kutsutud pressiliikmete postkastidesse sõnum Marc Jacobsi PR meeskonnalt: "Meil on väga kahju küll seda öelda, aga oleme sunnitud ära jätma homse pressipäeva Marc Jacobs’i butiigis, kuna brändi kevad/suvi 2012 kollektsioon on langenud teel Pariisist Londonisse varguse ohvriks."

Samal ajal, kui USA ning briti press pakkus välja erinevaid vandenõuteooriad, kes ja miks võiks neljakümne kuuest komplektist koosneva kollektsiooni - mis pole veel isegi poelettidele jõudnud - suurejoonelise röövi taga olla, kinnitas Scotland Yard, et on alustanud "65 000 dollari väärtuses riiete, kottide ning kingade varguse uurimist".

Kuigi esialgu jahmatas uudis nii moemeediat kui fashionistasid üle ilma, sai mõne aja pärast avalikuks uurimisega seotud anonüümseks jääda soovinud isiku kommentaar, millest selgus, et varastatud kollektsioon koosnes Euroopa pressipäevadeks mõeldud duplikaat-näidistest. Ehk teisisõnu: New Yorgis nähtud originaalkollektsiooniga on kõik korras ning peened punase vaiba üritused ei toimu ka seekord Marc Jacobs’i loominguta.

Muuseas: see pole sugugi esimene kord, mil suur hulk disainerrõivaid kaduma läheb. Alles paari aasta eest kadus Neiman Marcuse kaubamajja teel olnud kullerbussist 75 kleiti Victoria Beckhami kevad/suvi 2010 kollektsioonist. 2007. aastal murti aga sisse Christopher Kane’i stuudiosse, kust varas lahkus 23 esemega disaineri kevadsuvisest kollektsioonist.

Marc Jacobsi riidestange vargal saab aga raske olema: esiteks on rõivad modellimõõtudes ning teiseks pole neid veel kuskil poodides müügil, mis tähendab, et neis on väga raske tähelepanu äratamata ringi patseerida.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee