Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Salongiõhtu David Vsevioviga

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
07.11.2011

Juba 18. novembril kell 19.00 toimub galeriis IIDA järjekordne mõnusalt hubane ja põnev Femme salongiõhtu, mille külaliseks on seekord tunnustatud ajaloolane ja Eesti Kunstiakadeemia professor David Vseviov.

Tänaseks juba üle kümne aasta populaarset - 80 000 kuulajaga - raadiosaadet "Müstiline Venemaa" juhtinud David Vseviov kõneleb novembrikuisel salongiõhtul lõbusalt intrigeerival teemal "Moe uperpallid läbi aegade". "Tahaksin rääkida emotsionaalsest seosest mineviku ja oleviku vahel. Rääkida mõned lood sellest, kuidas mineviku olemus on minu jaoks avanenud esmapilgul tühiste oleviku märkide kaudu," kommenteeris David.

1949. aastal sündinud väljapaistva ajaloolase, õppejõu ja arvamusliidri teadmisi ning tegemisi on tunnustatud nii riikliku kultuuripreemia, Aadu Luukase missioonipreemia kui Valgetähe V klassi teenetemärgiga. Eelmisel aastal pärjas ajaleht Postimees Vseviovi ka aasta arvamusliidri tiitliga.

David Vseviovi juhitud raadiosaade "Müstiline Venemaa" valiti eelmisel aastal Vikerraadio kuulajate lemmiksaateks. Saate materjalide järgi on koostatud raamatusari "Venemaa – lähedane ja kauge", mille põhjal on välja antud ka raamat "Bütsantsi keisrid". Saatesarja ja raamatu eest pälvis David Vseviov 2005. aastal kultuuripreemia. Uuri lähemalt ja kuula saateid siit.

Maitsemeeli hellitame sel õhtul Amps Cateringi suupistetega, mille kõrvale kuuluvad spetsiaalselt antud õhtuks valitud veinid Dunkrilt.

Kuna IIDA galeriiruum on kammerlik, mahutades kuni 45 inimest, palume kõigil soovijail eelregistreeruda hiljemalt 17. novembriks, täites allpool oleva ankeedi. Osalustasu on 15 eurot, üritus kestab ca 2,5 tundi.

Registreerimine:

Nimi
E-mail
Telefon
Osalejate arv

Küsimuste korral helista 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee