Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Lõpuks: taskukohane Lagerfeld!

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
25.07.2011
Foto: Photobucket

Juba mitukümmend aastat Chaneli moemaja loomingulisi vägesid juhatanud Karl Lagerfeld rõõmustab oma ajatult šiki käekirja austajaid uue koostööprojektiga. Nimelt jõuab juba augustikuu lõpus USA kaubamajaketi Macy's 235 kaupluse stangedele ja veebipoodi Lagerfeldi disainitud ainulaadne kapselkollektsioon.

Tippdisainer on lubanud, et kollektsioon, millest pole seni lekkinud ühtegi reklaampilti, vaid üksnes paar moejoonist, tuleb temale iseloomulik. See lubab oletada, et oodata tasub taljes lõikeid, kõrgeid kraesid, puhtaid selgeid jooni ning glamuuri, mida on vürtsitatud paraja annuse rock’n’rolliga.

"Mulle meeldib aeg-ajalt teha co-brandingut. Käesolev projekt on minu jaoks järjekordne väljakutse ehk kuidas luua mulle omase käekirjaga rõivad, mille hinnad jääks partneri hinnaklassi," kommenteeris Pariisis resideeruv disainer oma uusimat koostööprojekti. "Kaubamajaketiga Macy’s teen koostööd, kuna tegemist on kauplustega, kust inimesed reeglina leiavad endale meelepärase eseme ilma, et ajaks oma eelarvet lõhki." Varemalt on saksa päritolu moelooja ühendanud väed näiteks H&M’i, Coca Cola ning Dieseliga.

31. augustil müüki jõudev kollektsioon koosneb 45 rõivaesemest, domineerimas jakid, kleidid ning T-särgid, mille stiil varieerub pehmetest ja naiselikest lõigetest teravajooneliste ning androgüünsete vormideni. Esemete hinnad jäävad 50 kuni 170 dollari vahemikku.

Varemalt on Macy’s teinud moealast koostööd briti disainerite Kinder Aggugini ning Matthew Williamsoniga. Kulissides sosistatakse, et kaubamajaketi järgmiseks koostööpartneriks saab geomeetrilisi lõikeid ning asümmeetriat armastav itaalia disainer Giambattista Valli.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee