Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Angelina Jolie sõlmis Louis Vuittoniga hiigellepingu

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
08.05.2011
Foto: Photobucket

Uus rekord uskumatult kallite koostöölepingute maailmas on sündinud - Angelina Jolie sõlmis mõned päevad tagasi Louis Vuittoniga ligi 10 miljoni dollari suuruse lepingu ning on nüüdsest luksusbrändi uus esindusnägu.

Jolie poolt sisse kasseeritav hiigelsumma lükkab troonilt isegi Catherine Zeta-Jonesi, kelle pangaarve täienes T-Mobile'i kampaanias osalemise eest 3,3 miljoni naelaga. Senisesse toppi kuulub veel Nicole Kidman, kes esindas 2,5 miljoni naela eest Chaneli, ning esikolmikust välja kukkunud Gwyneth Paltrow, kelle koostöö Estee Lauder'iga tõi näitlejannale sisse 1,9 miljonit naela.

Varemalt on Angelina olnud seotud küllaltki konservatiivse USA luksuskaubamärgiga St. John, mille peamisteks klientideks on keskealised varakad daamid. Louis Vuittoni kampaania on näitlejannale kindlasti õigem valik: tihti on ju kaamerasilm tabanud Jolie'd kandmas suuri käekotte, millel ilutsemas just prantsuse luksushiiu logo. Louis Vuittoni uue üleilmse reklaamikampaania fotograafiks on brändi kauaaegne koostööpartner - legendaarne Annie Leibowitz. Kampaaniafotod peaksid nägema ilmavalgust juba eeloleval suvel. 

Varem on LV reklaamnägudeks olnud Angelinaga võrdväärse kaliibriga supernaised nagu Madonna, Jennifer Lopez ning Scarlett Johansson.

Loe persoonilugu: Fotokunsti kroonimata kuninganna Anne Leibowitz
Võltsijate lemmik Louis Vuitton

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee