Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Dita von Teese disainib retroglamuurse pesukollektsiooni

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
06.05.2011
Foto: Scanpix

Burleski absoluutne sünonüüm, kaarnakarva juuste ja veripunaste huultega Dita von Teese teatas nädalapäevad tagasi, et on allkirjastanud lepingu pesukollektsiooni disainimiseks. Üdini naiselik Dita, kes on oma teatraalsete satiinist, sametist ja pitsist kostüümidega ilma teinud, tundub olevat otse kümnesse valik, kui asi puudutab võrgutava pesukollektsiooni loomist. 

"Ma tahan naistele näidata, kuidas olla kurvikas kõige kaunimal viisil. Elegantse ja naiseliku pesu kandmine on eelkõige enesevõrgutamine, enda sisemise naise tunnetamine," on Dita öelnud. Ahvatlev kollektsioon, mis valmib koostöös Austraalia firmaga Lime Door Brands, on inspireeritud burleskitähe lavalisest stiilist ehk ka pesu puhul on rambivalguses retroglamuur. Sensuaalne ja saladuslik pesukollektsioon jõuab müüki selle aasta lõpus Austraalias ning ülemaailmselt aastal 2012.

Siiski ei ole seekordne ettevõtmine Dita von Teese'i jaoks esimene kokkupuude pesumaailmaga. Kolm aastat tagasi disainis lummava pilguga naine 1940.-1950. aastatest inspireeritud meeliköitva ja seksika pesukollektsiooni Wondrebrale.

Meie ootame põnevusega glamuurse daami uusimat loomingut, mis kindlasti loob moulinrouge'iliku meeleolu ja toob enesekindlust ning positiivseid tundeid veelgi rohkemate naiste igapäeva!

Loe ka persoonilugu Dita von Teese'ist: Särava stiiliga naine

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee