Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Kes mahub John Galliano mantlisse?

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
14.03.2011
Foto: www.madonnatribe.com

Pärast John Galliano rassistlike vihapursete skandaali ning sellele järgnenud vallandamist Diori moemajast ei saa moemaailm ega press kuidagi rahu, sest õhus on küsimus: kellest saab Galliano järglane? Kes on Diori vääriline?

Riccardo Tisci

Kulissides sahistatakse, et Galliano ametiposti võib üle võtta Givenchy peadisainer Riccardo Tisci, kelle viimast kollektsiooni peavad mitmed asjatundjad kogu hooaja parimaks kollektsiooniks üldse. Aga see on vaid spekulatsioon, kuna Diori moemaja pole väidet kinnitanud ega ka ümber lükanud. Spekuleerijad, kes peavad Tisci Givenchyst lahkumist vägagi võimalikuks, pakuvad disaineri asendajaks Kolumbias sündinud moeloojat Haider Ackermanni.

Tisci ise on kuulujutte kommenteerides öelnud, et on Givenchys väga rahul ning nii tema viimane kollektsioon Givenchyle kui ka käesolev moehooaeg üldiselt seostuvad tema jaoks vaid positiivsete emotsioonidega. Kui Tisci siiski peaks spekulantide rõõmuks üle võtma John Galliano töö, toimuks ajaloo kordumine: ka Galliano oli just Givenchy palgal enne, kui liikus edasi Diori loomingulisse kollektiivi.

Lisaks Tiscile pakutakse Galliano mantlipärijaks veel nii Lanvini peadisainerit Alber Elbazt kui ka Stefano Pilatit Yves Saint Laurent’ist. Siseringi kuulujate sõnul on võimalikud variandid veel Jason Wu, Erdem, Kate ja Laura Mulleavy ning Jean-Paul Gaultier. Soojalt suhtutakse ka Phoebe Philosse. Kui peaks tõesti juhtuma, et Céline’ile uue hingamise andnud Philo saab Diori etteotsa, oleks see esimene kord ajaloos juhtida Diori moemaja kreatiivset meeskonda naisel. Siiani on ju vaid mehed olnud moemaja loomingulised juhtoinad, alustades Christian Diorist endast, kellele järgnesid Yves Saint Laurent, Marc Bohan, Gianfranco Ferré ning viimasena John Galliano.

Kuigi spekulatsioone ja vandenõuteooriaid on palju, on üks siiski kindel: Diori moemaja peadisaineri kohale ei asu nooruslik ja elujõust pakatav moelooja Marc Jacobs, kes on pressile öelnud, et temale pole Diorist sellise sisuga pakkumist tulnud.

Jah, praegu on moeilma tipus põnevad ajad. Selge on aga, et ükskõik, kes neist andekatest moeloojatest Galliano mantlisse poeb, põhjustab selline muutus moemaailmas doomino-efekti: kui üks koht vabaneb, täidetakse see kellegi teisega, kes jätab omakorda oma koha vabaks ja nii edasi... Nii et elame-näeme ja hoiame oma lemmikule pöialt!

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee