Salongiõhtu Tiina Tiitusega

femme.ee
16.12.2013
Foto: Piia Kauts

Sulge aken

Selle aasta viimasele Femme salongiõhtule kogunes NORR11 showroom'i hulgaliselt kuulajaid. Publiku ette astus isikliku arengu nõustaja ja inspireerija Tiina Tiitus, kes rääkis õnnest ja armastusest - jõududest, mis liigutavad mägesid nii inimese sees kui ka tema ümber.

Ava galerii, klikates pildil!

Õdus õhtu pakkus suurepärast võimalust inspiratsiooni ning positiivseid mõtteid koguda. Tiina kõneles oma põnevast elukutsest ning äsjailmunud raamatust „Õnnelik suhe”. Ta rääkis kõigest, mis on positiivne: armastusest, õnnest, õnnelik olemisest ja enda elu õnnelikuks elamisest.

„Raamatut ajendas mind kirjutama ümbritsevad jutud teemal, kuidas ellu armastust tõmmata. Enamasti olid rääkijateks üksikud või õnnetud naised. Hakkasin siis mõtlema, mida ma tegelikult antud teemast arvan. Nagu imeväel telliti minult peagi selleteemaline loeng ning hiljem raamat,” sõnas Tiina.

Tiina tegemisetega saab kursis olla: tiinatiitus.com

Café Anzelika oli koosviibimiseks valmistanud hõrgud suupisted, mida täiustasid selleks õhtuks hoolikalt valitud veinid.

Õhtu on hea kokku võtta Tiina lausega „Vali, mis sulle sobib ja sa saad selle. Vabasta vastuseis ja juhtub kõige loomulikum: õnnelik koosloomine”. Taaskohtumiseni juba 2014. aasta jaanuaris!

Kui tahad meie järgmisel salongiõhtul kohtuda just oma lemmikuga, anna meile oma mõtetest teada kirjutades silvi@femme.ee