Moebränd Marimo avas koostöös Arno Mikkoriga fotonäituse

Moetoimetus
17.08.2012
Foto: Kaspar Kallip

Sulge aken

Eile, 16. augustil, toimus Butterfly Lounge'is Eesti moebränd MARIMO moeõhtu, mille raames avati moeshow'ga koostöös fotograaf Arno Mikkoriga ühest eri värvides sügis-talvise kollektsiooni kleidi mudelist valminud näitus "Once upon a time...".

Ava galerii, klikates pildil!

Üritusele tulnutele võis esialgu selgusetuks jääda, kus on näitus, mille avamisele nad olid tulnud, kuna fotod olid kaetud seina toonile vastava kangaga ega olnud rahvale esmapilgul näha. Show käigus esitles iga modell rahvale üht kleiti ning avas seejärel enda kleidile vastava foto.

Käesolev näitus on fotograaf Arno Mikkori ja Marimo esimene koostööprojekt. Töö näitusega sai alguse 2012. aasta kevadel, kui Arno otsis moeloojat, kellega koos ellu viia mõned pildiideed, mida ta juba mõnda aega oli peas kandnud. Kohtudes sai kohe selgeks, et mõtted liiguvad samas suunas ja need ideed tasub vormida näituseks.

Näitusel olevad fotod on pildistatud 2012. aasta juulis ja augustis paikades, mis tekitavad illusiooni seisma jäänud ajast, sest keskkonnast ei leia vihjet, kas on 20. või 21. sajand.  Samuti jääb lahtiseks, mis toimus enne ja pärast pildil kujutatud hetke, kindel on ainult see, et aega ei peata miski.

Show õnnestumisele aitasid kaasa Davines esindussalongi KK Stuudio juuksurid ning jumestaja Pirge Markus. Fotod valmisid koostöös Digifotoga.

Näitus jääb Butterfly Lounge'is avatuks kuni septembri lõpuni.