Fashion Express alustas uut hooaega!

Moetoimetus
26.10.2010
Foto: Maksim Toome ja Dmitry Knut

Sulge aken

22. oktoobril toimus lounge Deja Vu’s Anatoli Ein "LiEin" lavastatud moeüritus FASHION EXPRESS uus hooaeg. Sel korral näitasid oma uusi kollektsioone disainerid Masha Gorodetskaya & Natasha Kravchenko ja Kristina Kiudmaa.

Masha Gorodetskaya & Natasha Kravchenko "CHILOCHISTA".

Kollektsioon "CHILOCHISTA" on neile, kes teavad, mis on ilus ja šikk; nendele, kes on julged ja enesekindlad. Lendlevad ja atlasest kangad, pitsid ja kristallid annavad sellise rõiva omanikule võimaluse tunda ennast alati eksklusiivsena ja hästi igal üritusel.

Kristina Kiudmaa
Range inglise ja maalinguga kaunistatud  stiilide ühendamine. Võimalus erinevaid kollektsioonielemente kombineerida. Mustritega džemprid ja soojad kleidid, stiilsed meestekostüümid. Julge ja mugav kollektsioon.

FASHION EXPRESS on ürituste sari, mis on suunatud noorte andekate moedisainerite loomingu tutvustamisele, pakkudes neile võimaluse tuua oma kunstiteosed tänulike vaatajate ette,  saades seeläbi väljundi ja tõuke oma edasiseks tegevuseks. Fashion Express on pidu stiilsetele ja moodsatele ning modellidele ja disaineritele!

Oma loominguga paitas publiku kõrvu laulja L E V V I S.

Ava galerii klikates pildil!

Üritust toetasid:
Make Up Store
Ilusalong Studio 212
romix.ee
pulanna.ee
femme.ee
veneportaal.ee

Meik: Make Up Store (Ekaterina Železnjakova)
Soengud: Studio 212 (Maria Suvorova)
Ürituse autor, stilist ja lavastaja: Anatoli Ein "LiEin" www.liein.eu