Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Salongiõhtu Marit Ilisoniga

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Moetoimetus
29.01.2014
Foto: Piia Kauts

Reedel, 24. jaanuaril täitus NORR 11 showroom kontseptuaalse disaineri ja kunstniku Marit Ilisoni inspireerivate ideede ja huvitavate lugudega. Silmailuks oli kohale toimetatud killukesi Mariti kollektsioonidest ''Teine'' ja ''Magada tahaks''.

Ava galerii, klikates pildil!

"Sel õhtul rääkis Marit oma viimase kollektsiooni ''Magada tahaks'' ideest: ''See lause on mind kummitanud juba keskkooliajast, mil lugesin Tsehhovi samanimelist romaani ning hiljuti uude koju kolides, sain korteriga kaasa kogu vana mööbli ja selle sisustuse, mille seas olid ka vanad soojad värvilised tekid. Kõigil on nendega mingi seos, kellel vanaema juurest, kellel lastelaagrist, kellel haiglast. Minu meelest on need suurepärane ja väärtuslik materjal ning kui sain kutse "Kaamose" näitusele, kasutasin neid, et luua mantlikollektsioon.'' räägib Marit.

Rääkides kollektsioonist ''Teine'', ütles Marit tutvustades, et kollektsioon on ajatu kontseptsiooniga ning klassikalised kleidid ja seelikud võiksid olla justkui head sõbrad, kes alati kandjale toeks on. ''Mulle meeldib luua riideid, mis jäävad kauaks garderoobi ja mille sees on hea olla. Elame hästi materjalistlikus maailmas, kus kõike, mida omame, saab kergesti ära võtta. Ainukesed asjad, mida viia ei saa, on tunded ja emotsioonid, seepärast valmistan rõivaid, mida on mugav kanda ning mis toovad naeratuse näole."

Kunstnik, moedisainer ja Eesti Kunstiakadeemia õppejõud Marit Ilison valiti äsja 312 kandidaadi seast maineka Hyéres moekonkursi 10 finalisti sekka. Palju õnne Femme poolt ja tuult tiibadesse!"

Toredate värviliste mantlite soovijatel tuleks aga juba järjekorda võtta ning Maritile kirjutada aadressil: atelier@7smic.com

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee