Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Kotitäis kirevust

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Ilutoimetus
21.06.2013
Foto: Toomas Pippar

Eile õhtul toimus pop-up moepood ZEROs eriline sündmus - nahadisainer Kadri Kruus, kunstnik Meru ning autodisainer Björn Koop ühendasid oma kunstipoweri ning sündis midagi erilist.

Kadri Kruusi teatud headuses kotid ning ekspressiivsed nahkaksessuaarid vallutasid eile õhtul kogu ZERO showroomi ehk Kadri ühe-õhtu-buduaaris näha sai kõike seda, mida on varasemalt presenteeritud nii Peterburis, Londonis kui ka Shenzenis. „Unistan päris oma poekesest, nüüd mul see korraks ongi! Kes teab, ehk varsti mitte nii korraks,” ütles Kadri kavalalt silma pilgutades.

Ava galerii, klikates pildil!

Üritus oli eeltutvustus Kadri Kruusi uuele sügiskollektsioonile, kus disainer teeb koostööd kunstnike Meru ning Björn Koopiga. Otse kohalolijate silme alla visandasid igapäevaselt Londonis resideeruv Meru ja Frankfurdis töötav Björn ühiselt sügisese kollektsiooni visuaali. Üritusel näidati ka esimeste mudelite valmimist ning disainiprotsessi köögipoolt. Disainitud kotte iseloomustab kaks suunda: paabulinnulikult kirjud ning nostalgiliselt retrohõngulised ridikülid. Stiili jagub mõlemasse varianti kuhjaga.

Kirju tandem Meru ning Björn viisid õhtused külalised ka maalihäppeningi keerisesse ning demonstreerisid, kuidas saab mängleva kergusega ühendada kotidisaini ning maalikunsti. Et õhtul oleks veelgi rohkem jumet, paitas kõrvu Hannaliisa Uusma.

Jääme ootama ja lootma, et stiilsed pilgupüüdjad vallutavad moesõprade südamed ning et juba varsti näeme neid ka tänavapilti ilmestamas.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee