Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Salongiõhtu multikunstnikuga

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

femme.ee
26.05.2013
Foto: Piia Kauts

Neljapäeva õhtul leidis aset järjekordne särav Femme salongiõhtu. Seekord külastas meid eksimatult äratuntava futu-käekirjaga moekunstnik, stilist ja moeajakirjanik Britt Samoson.

Britt kõneles Taani disainmööblibrändi NORR11 showroomis sellest, kuidas kõik tema jaoks alguse sai – nimelt oli naise esimesel visiitkaardil kirjas hoopis teistsugune tiitel kui täna: ta oli reklaamijuht, kes ühel päikeselisel päeval kontorilaua ning kuvari taga istudes otsustas oma elu kulgu muuta.

Täna pühendab üheaegselt nii arhitektuurist kui ka inimese anatoomiast inspiratsiooni leidev Britt aina enam aega ühele oma lemmiktegevusele - joonistamisele. Ta on öelnud, et sündis, pliiats näpus, ning just seetõttu on viimane kõikide tema loominguliste tegevuste juures alati lahutamatu kaaslane.

Uudista salongiõhtu galeriid, klikates pildil!

Naise peenetundeliste joonistuste fännidest tiivustatuna sündis otsus teha piltidest ka näitus. „Sellest saab üks tore joonistamise suvi!” rõõmustas Britt. Väljapanek "Tint ja taevas" avatakse 1. augustil Tallinna Teletornis. Selleks, et nautida graatsilisi filigraanseid peene joonega joonistusi kõrgel pilvepiiril, kutsume Sind toetama Briti näitust Hooandjas. Toetusrahade eest ostab kunstnik illustratsioonidele raamid, joonistustarbeid ning soetab muud tööde eksponeerimiseks vajalikku. Vaata lähemalt siit:

Maikuu salongiõhtul kõditas maitsemeeli Reval Café Catering’i peakoka Anatoli Hludovi hõrgutav suupistevalik, mida täiustasid spetsiaalselt antud sündmuseks valitud veinid.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee