Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Ivana Helsinki esitles Moekuulutajal kevadsuvist kollektsiooni

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Moetoimetus
12.03.2013
Foto: Ruts Vakulenko

9. märtsil oli kõikidel moehuvilistel ainulaadne võimalus näha Moekuulutaja moeürituse lavadel Tartu Kaubamaja keskuses Soome päritolu rahvusvahelise kõrgmoebrändi Ivana Helsinki loomingut uuest kevadsuvisest kollektsioonist „Mourning sun Motel“.

Ava galerii, klikates pildil!

Ivana Helsinki on üks kuulsamaid Skandinaavia päritolu moebrände maailmas ning ainus, mille looming on jõudnud nii Pariisi kui ka New Yorgi moenädalate ametlikku showkalendrisse.

Ivana Helsinki kollektsioone tuntakse kui modernselt romantilisi igapäevarõivaid, mis ühendavad endas slaavipärase melanhoolsuse ning skandinaavia disainile omase minimalismi. Ivana Helsinki peadisaineri Paola Suhoneni uut kevad-suvi 2013 kollektsiooni „Mourning sun Motel“ iseloomustavad Ivana Helsinkile omased suured ja tumedad lillemustrid, mis mõjuvad samaaegselt nii süngelt kui ka kergelt ja suviselt.

Ivana Helsinki moebränd asutati 1998. aastal õdede Pirjo  ja Paola Suhoneni poolt. Ivana Helsinki peadisainer ja loomingu autor Paola Ivana Suhonen on Helsingis sündinud disainer, artist ja filmitegija, kes on varasemalt disaini vallas teinud koostööd väga erinevate brändidega alates Googlest ja Coca-Colast kuni Topshopi ja Swarovskini.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Moekas
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee