Lilla lummuses

Kelly Kipper
08.08.2012
Foto: Scanpix

Sulge aken

Lilla – meelas ja lummav – on taas kord võrgutanud moehiiud oma salapära ja sumedusega, tõustes eeloleva sügise kõige mõjukamaks värvitooniks. Lilla on oma võrku meelitanud Prada, Gucci, Diori, House of Hollandi, Bottega Veneta, Alberta Ferretti ning Christopher Kane’i. Vaatame, millisel kujul võimas toon end ilmutab.

Aristokraatlik lilla on läbi aegade esindanud elegantsi ja peent maitset. Luksuslik toon on väärikas igas oma varjundis, varieerudes pehmest lavendlist sügavalt sametise ploomini.

Lilla karakter on niivõrd veenev ja tugev, et ei vaja kõrvale teisi toone. Kui need peaks end siiski ilmutama, on võiduka värvi vaieldamatuteks lemmikuteks teised sügise soosikud: sügav samblaroheline, bordoopunane, öösinine ning pihlakakarva oranž.

2012. aasta sügisel kasutab lilla oma maagiat nii riietel, kingadel, saabastel, aksessuaaridel, ehetel kui meigis. Kuna varjundeid on värvil palju, pole vaja muretseda, et sobiv toon jääb leidmata. Galeriist leiad kaheksa erinevat varianti, millisel kujul võiks viinamarjavärvi oma garderoobis tervitada.

Ava galerii, klikates pildil!